GieKSa podbija Piotrowice

Dodano przez GoT | 28 maja 2014 16:15
Licznik odwiedzin: 3879

Dzisiaj silna grupa w składzie dziewczyn z Female Elite’64, pracowników klubu oraz piłkarzy odwiedziła Szkołę Podstawową nr 27 im. W. Szafera w Katowicach-Piotrowicach. Energia dzieciaków w słoneczny poranek była powalająca, więc nie brakowało zajęć!

W pierwszej części zajęć udział wzięły aż trzy klasy początkujące. Dzieci zaczęły od spotkania z piłkarzami – Łukaszem Budziłkiem i Radosławem Sylwestrzakiem. Pytań było co niemiara o treningi czy na przykład… bramki samobójcze. Jednak w tej kwestii dzieci pytanie zadały nie do tego piłkarza. Specjalisty od bramek samobójczych nie było z nami na akcji. 😉

Nie zabrakło także zajęć „kibicowskich”. Padały pytania do dzieci kim są kibice i czym się zajmują, a także o kibicowskie oprawy. Wśród uczestników pojawiło się trochę młodych kibiców GieKSy, a także jeden… bardzo pewny siebie, mały kibic z Chorzowa. Postaraliśmy się jednak o zmianę jego poglądów i pod koniec akcji usłyszeliśmy że… „Proszę Pani, ja tam chodziłem, ale u was jest fajnie i obiecuję, że przyjdę na GieKSę”. Jak widać, nawet najbardziej zażarci miękną 🙂

W drugiej części mieliśmy pod opieką jedną klasę, za to bardzo rozkrzyczaną. Zaczęliśmy od zajęć z piłkarzami, którzy już spieszyli się na trening. Po strzałach na bramkę i krótkich mini-meczach (w grupach podzielonych na chłopców i dziewczynki) i zajęciach kibicowskich rozdaliśmy gadżety, w tym m.in. gadżety dzielnicowe Piotrowic.

Całą akcję zaliczamy to jednych z najbardziej udanych i liczymy na dalszą współprace. Cieszy nas udana współpraca z Dyrekcją i liczymy na więcej!

Tymczasem zapraszamy do oglądania galerii zdjęć z dzisiaj.

no images were found

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*