[Historia] Puszcza- rzadki rywal

Dodano przez GoT | 10 sierpnia 2017 14:16
Licznik odwiedzin: 425

W trzeciej kolejce obecnego sezonu GKS Katowice podejmie przy Bukowej zespół beniaminka- Puszczy Niepołomice. Historia spotkań jest bardzo krótka, ze wspomnianym przeciwnikiem mierzyliśmy się tylko dwa razy w sezonie 2013/2014, w obu przypadkach drużyny dzieliły się zdobyczą punktową, po bramkowych remisach.

liczba spotkań zwycięstwa remisy porażki bramki
2 0 2 0 3-3

W pierwszym historycznym spotkaniu przy Bukowej padł remis- 1:1. Goście wyszli na prowadzenie po bramce w 37 minucie Janika, a jeden punkt dla nas uratował dopiero w 82 minucie Gancarczyk.

W drugim spotkaniu GieKSa również musiała gonić wynik, Puszcza na swoim terenie dwukrotnie wychodziła na prowadzenie za sprawą Staronia i Zaręby, GieKSa wywalczyła punkt po samobójczym trafieniu gospodarzy oraz bramce Pitrego.