[KONFERENCJA] Dudek i Pietrzak o meczu

Dodano przez Adi | 23 października 2018 20:19
Licznik odwiedzin: 1089

GKS Katowice przegrał przy Bukowej z Garbarnią Kraków 1:2. Oto co do powiedzenia mieli trenerzy obu drużyn.

Bogusław Pietrzak (Garbarnia Kraków): Chciałbym przede wszystkim podziękować swoim zawodnikom za te serce, ofiarność i walkę do końca. Nie udało nam się w poprzedniej kolejce, było podobnie, ale tam jeszcze zapomnieliśmy o paru elementach, które mogliśmy wykorzystać. Dzisiaj się udało. Być może nie był to mecz na najwyższym poziomie, ale na pewno emocjonujący. My w pierwszej połowie zrealizowaliśmy nasze założenia w 100%, jeśli dobrze pamiętam, mogliśmy zamknąć mecz na 3:0 i pewnie ta druga połowa wyglądałaby zupełnie inaczej. Nie udało się, trzeba wyciągnąć wnioski dlaczego, ale podejrzewam, że to młodość zaważyła w tej sytuacji. Druga połowa jak wszyscy widzieliśmy pod dyktando przeciwnika, a nam udało się to wybronić.

Dariusz Dudek (GKS Katowice): Na pewno jesteśmy w bardzo trudnej sytuacji, bo wiemy dobrze jakie jest nasze miejsce w tabeli. Dzisiaj każdy kibic GieKSy na pewno dopisał sobie przed spotkaniem 3 punkty, bo graliśmy z Garbarnią, która była w tabeli za nami, ale ja uprzedzałem moich zawodników, że Garbarnia pomimo tych swoich problemów na pewno łatwo pola nie odda i dzisiaj to widzieliśmy. No cóż, jeżeli miałbym wymienić jakieś pozytywy to na pewno to, że strzeliliśmy bramkę i dwie po akcjach spalonych, choć nie wiem, czy przy pierwszej ten spalony był. Nie zmieni to wyniku, bo już jesteśmy po meczu, ale jakbym miał wyciągnąć pozytywy, to na pewno to, że strzeliliśmy te bramki. Musimy dalej nad tym pracować, by odbudować GKS. Będzie to trudne zadanie, ale mam nadzieję, że podołał i jak najszybciej będziemy zdobywać punkty, bo gra się o to, ich brakuje i jest nerwowo. Zrobię wszystko, żeby GKS jak najszybciej zwyciężał. Podtrzymuję zdanie, że mam bardzo dobrych piłkarzy, natomiast to nie jest tak, że z dnia na dzień przyszedł trener Dudek i nagle będzie wygrywał. Chciałbym tak, pewnie wszyscy by chcieli, ale trzeba z nimi popracować. Z drugiej strony jakbym cokolwiek złego powiedział na swoich piłkarzy, to mogłoby to zostać niezdrowo odebrane, więc to naturalne. Wierzę w moich piłkarzy tych których mam, nie będzie żadnych transferów, bo okienko jest zamknięte. Pracujemy dalej i robimy swoje. Przede wszystkim trzeba popracować nad taktyką, ustawieniem i odpowiedzialnością za piłkę. To są rzeczy, które szwankują, tak naprawdę w pierwszej połowie oddaliśmy dziś właściwie dwie bramki za darmo. Przy pierwszej brak komunikacji, dwóch moich piłkarzy się zderza i przeciwnik to wykorzystuje. To są szkolne błędy, ale mam nadzieję, że takie indywidualne błędy wyeliminujemy jak najszybciej i już ich więcej nie będziemy robić.

11 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Łukasz — 24 października 2018 @ 08:36

  Godom wom chopy. Pora na spacer na spacer pod klub! Trza by było wziąć taczkę dla Bartnika!

 2. Matti — 24 października 2018 @ 08:35

  Jak można było ponownie wystawić do składu Lisowskiego i Piesia?????? Niby trener z papierami i wielkimi stażami odbytymi za granicą i znów popełnił ten sam błąd??? Ludzie obudźcie sie!!!!

 3. Janek — 24 października 2018 @ 07:19

  Tą bramke klaunie trenerski strzeliliśmy grając w przewadze gracza i na sam koniec jak rywal się murował – nie ośmieszaj sie pozerze

 4. Janek — 24 października 2018 @ 07:19

  BARTNIK OUT – jak można przeprowadzić tyle transferów i same porażki transferowe? A zatrudnienie dudka to już kpina jakaś – z Dziółką byśmy zdobyli jakieś punkty. BARTNIK OUT!!!

 5. Irishman — 24 października 2018 @ 04:36

  „No cóż, jeżeli miałbym wymienić jakieś pozytywy to na pewno to, że strzeliliśmy bramkę”
  No faktycznie! Dodałbym, że straciliśmy tylko dwie bramki, a nie cztery, że padało i wiało, a mógł przecież padać śnieg itp. itd.

 6. Paweł — 24 października 2018 @ 04:16

  Ja pierdole, Kurwa !!!

 7. peter — 23 października 2018 @ 23:22

  Dudek coś ci usmiech zgasł. U nas nawet efekt nowej miotly nie działa.

 8. Łukasz — 23 października 2018 @ 23:04

  Ku*****wa! Właśnie wbili nam gwóźdź do trumny! Poczekamy co będzie dalej, czy zmartwychwstaniemy?????????

 9. abel — 23 października 2018 @ 21:18

  Bal dyletantow trwa nadal. Zarząd z janickim na czele ma sie dobrze. Mecza i irishman pewnie dalej uwazaja że to najlepszy zarzad jaki mogl sie trafic wszak klub jest wielosekcyjny.

 10. Dziadek — 23 października 2018 @ 21:04

  A mógł po prostu powiedzieć „Przepraszam, jest nam wstyd”…

 11. MARCIN — 23 października 2018 @ 21:04

  Proponuję puscić im jeszcze raz DEKADA GIEKSY to może zrozumieją gdzie grają i co my chcemy widzieć na boisku ! trawa ma latać w górze a boisko ma być zryte choćby stado dzików tam wparzyło !!!

 

Dodaj komentarz

*