[KONFERENCJA] Wypowiedzi trenerów po meczu w Głogowie

Dodano przez Błażej | 7 sierpnia 2016 20:50
Licznik odwiedzin: 2100

Brzęczek: Gratuluje drużynie, że po pierwszym meczu podniosła się. Wygrana jest dla nas bardzo ważna jednak zdajemy sobie sprawę, że dużo pracy czeka nas w najbliższych dniach. Popełnialiśmy błędy w tym spotkaniu jednak ta wygrana powinna nam dać dużo więcej spokoju, pewności. Uważam, że jest to dobry prognostyk przed kolejnymi spotkaniami. Gratuluje chłopakom zaangażowania, pasji i skuteczności w tym meczu.
Mamrot: Gratulacje dla trenera. Przegraliśmy mecz na własnym stadionie, ale nie musieliśmy go przegrać. Mogliśmy otworzyć wynik a dostaliśmy bramkę do szatni. Nie ma, co owijać w bawełnę był to błąd indywidualny. Ja również optymistycznie podchodzę do dalszych meczów. Dziś jest porażka, ale mamy młody zespół, dziś graliśmy lepiej niż z Olsztynem. Mam nadzieje, że dalej gra też będzie dobra i znajdziemy tą optymalną 11stkę. Zabrakło nam dziś skuteczności i determinacji. Pojawił się również błąd przed przerwą, nie pierwszy w ostatnim czasie. Jeszcze raz gratulacje dla trenera Brzęczka.

Pytania GieKSa.pl: Trenerze, co się dzieję z koncentracją Prażnowskiego w pierwszych minutach spotkania. Gdyż dziś kolejny raz zdarzyła mu się dekoncentracja i podarowanie piłki przeciwnikom.

Gdybym wiedział, z czego to wynika byłbym najszczęśliwszym człowiekiem. Oliver to klasowy zawodnik, ma dużo przechwytów, ale takie sytuacje mu się zdarzają. Nie wiem, z czego to wynika, że w prostych sytuacjach traci piłkę albo źle podaje. Rozmawiamy z nim o tym, analizujemy te sytuacje. Mam nadzieje, że w przyszłości w jego grze będzie mniej błędów a najszczęśliwszy byłbym gdyby ich w ogóle nie było. Mam nadzieje, że on sobie z tego zdaje sprawę, jednak takie sytuacje zbyt często się ostatnio powtarzają.

Co z Brazylijczykiem, który z nami trenuje? Czy podjął już Pan decyzję?

Póki, co będzie z nami trenował do środy- czwartku i wtedy podejmiemy decyzję.

4 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. tauzen — 8 sierpnia 2016 @ 10:51

  Gonzo jak takiej sytuacji nie wykorzystal to kiedy wykorzysta ???? takie cos trzeba strzelac. Moze trzeba mu dac odpoczac bo jest faktycznie bez formy..niech buerze przyklad z zejdlera strzelil prawie z polowy brawo !!!

 2. Matti — 8 sierpnia 2016 @ 08:27

  Fakt Oliver w pierwszej połowie wyglądał jak junior. Ale mnie martwi środek pola jest on dramatyczny czy w kadrze nie ma lepszego gościa od Pielorza????ten facet to dramat straty, zero przechwytów. Myśle że Zejdler powinien grać w środku. Musimy poszukać defensywnego pomocnika bo Pielorz to dramat! Goncerz musi grac na skrzydle albo trzeba go cofnac do srodka pomocy. Szukac napastnika!

 3. Jooo — 7 sierpnia 2016 @ 21:05

  Ofensywny pomocnik i napastnik potrzebny na gwałt 😃

 4. Boss — 7 sierpnia 2016 @ 21:00

  Trenerze ! Goncerz na ławę ! Osłabia nasza sile ataku ! Jest słaby, bez formy

 

Dodaj komentarz

*