Kto i jak przy Bukowej – ocena kibicowska GKS-u Tychy

Dodano przez GoT | 27 lutego 2015 18:55
Licznik odwiedzin: 3530

Derby Śląska pomiędzy GKS-em Katowice i GKS-em Tychy w ramach 16. kolejki I ligi były spotkaniem, które elektryzowało wszystkich kibiców naszego zespołu. Spotkanie, które pod względem kibicowskim było bardzo dobre zakończyło się wygraną katowiczan 2:0. Jak zaprezentowali się kibice z miasta sypialni przeczytacie poniżej.

Kilkanaście kilometrów nie jest odległością imponującą dlatego fakt wypełnienia przez tyszan całego sektora gości nie powinien dziwić aczkolwiek podczas wizyty w zeszłym sezonie nie udała im się ta sztuka. Mała trybuna została przez kibiców z Tych wraz ze zgodami bardzo dobrze wypełniona co dawało dobry efekt wizualny. Fani GKS-u Tychy mieli okolicznościowe szaliki, które bardzo dobrze się prezentowały. Doping prowadzony przez naszych sąsiadów zza miedzy był średni. Przy takiej ilości powinien być on zdecydowanie lepiej słyszalny. Blaszok był tego dnia nie do przekrzyczenia ale doping prowadzony przez gości był po prostu cichy. Na plus wpływa oflagowanie sektora, które było bardzo szczelne i estetyczne. Pomimo ogromnej mobilizacji w swoich szeregach tyscy ultrasi nie przygotowali żadnej oprawy. Mecz i tak był pełen kibicowskich emocji przede wszystkim dzięki świetnej choreografii przygotowanej przez UG’03 i na pewno na długo pozostanie w pamięci wielu kibiców. Oto zdjęcia fanów GKS-u Tychy:

tychy

image0036

image0026

Ilość: 5
Doping: 3
Oflagowanie: 5
Oprawa: brak

Ocena ogólna: 4+

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*