Łopatko i Mandrysz o meczu

Dodano przez Shellu | 29 lipca 2017 22:47
Licznik odwiedzin: 2807

Podczas gdy kibice byli pod szatnią GKS, w budynku klubowym odbyła się konferencja prasowa z udziałem trenerów Pogoni Siedlce i GKS Katowice – Adama Łopatki i Piotra Mandrysza.

Adam Łopatko (trener Pogoni Siedlce):
Dużo było dzisiaj przeciwności losu, które sobie sami na siebie sprowadziliśmy, a mimo to determinacją, zaangażowaniem i sercem wywalczyliśmy na bardzo trudnym terenie trzy punkty. Chwała zespołowi za to, że idą do końca, walczą i wierzą, ze jest szansa nawet z tymi zespołami na papierze mocniejszymi zdobywać punkty. Liga jest bardzo długa, ale wierzę że jeśli nawet czasem zabraknie umiejętności, to tymi cechami woli, dobrym przygotowaniem motorycznym będzie się nam udawało zdobywać punkty.

Piotr Mandrysz (trener GKS Katowice):
Nie tak wyobrażałem sobie debiut w roli trenera GKS. Muszę powiedzieć, że jestem rozczarowany wynikiem. Pierwsza połowa ułożyła się dobrze dla nas, wyszliśmy na prowadzenie, mimo że spotkanie było bardzo zacięte, to klarownych sytuacji ani jedna, ani druga drużyna nie stworzyły. Niestety w drugiej połowie stało się coś, czego nie zakładaliśmy w najczarniejszych snach, czyli daliśmy sobie wydrzeć zwycięstwo. Niestety, nie skróciliśmy pola gry po szybkim ataku i przeciwnik bezlitośnie to wykorzystał oddając bardzo dobry strzał zza pola karnego. Nasza obrona nie spisała się najlepiej, co nie umniejsza zasług strzelca. Druga bramka to podsumowanie mizerii końcowej, w której nieporozumienie przy wyprowadzaniu piłki przez jednego piłkarza i próba naprawienia błędu przez drugiego, spowodowała, że piłka trafiła pod nogi Paluchowskiego, a ten słynie z tego, że jest brutalnym egzekutorem. Trzeba przyjąć tę porażkę na klatę i wierzyć, żę następne spotkania będą skuteczniejsze. Gratuluję trenerowi zwycięstwa. Wielokrotnie mówiłem, że ta kadra się bardzo zmieniła – jedenastu piłkarzy odeszło, dziesięciu przyszło, w różnym okresie przygotowań. Na pierwszych zajęciach nie miałem nikogo nowego. Ostatni Dawid Plizga dotarł w dniu wyjazdu na obóz. Potrzeba czasu, aby drużyna zatrybiła. Widać było niezrozumienie w grze poszczególnych formacji, ale to też było widoczne w Tarnobrzegu. Na pewno więc nie jest to jedenastka marzeń. Cały czas rozglądamy się za uzupełnieniem kadry i mamy nadzieję, że uda się to szybko osiągnąć. Kibice są zszokowani zaistniałą sytuacją. Można zarzucić piłkarzom niedostatki umiejętności, ale nie można zarzucić, że nie chcieli – bylibyśmy nieuczciwi. Może z trybun to nie wyglądało tak. Ale wiem, że oni bardzo przeżywają to spotkanie. Najgorsze jest to, że powielił się scenariusz z rundy wiosennej. Jak nie możesz wygrać, to dowieź remis. Wiem, ze to nie satysfakcjonuje nikogo, ale to zawsze punkt dodany i dwa zabrane przeciwnikowi.

6 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. MARCIN — 31 lipca 2017 @ 20:13

  .. z tym Kędziorą to przesada, w Siedlcach lepszych napastników mają.. Szkoda kontraktu, jakiegoś młodego ściągnąć co będzie chciał coś osiągnąć a nie jak ten emeryt pozorować granie a tak naprawdę chcę dokulać do emerytury..

 2. Kibol — 30 lipca 2017 @ 19:02

  No super mandrysz tak samo tłumaczył sie brzeczek super jesteś super

 3. tomek — 30 lipca 2017 @ 12:26

  Panie mandrysz po co pan sciagnal tyle dziadostwa. Takie dziadostwo to mielismy wczesniej. Dzis mozna powiedziec ze tamto dziadostwo bylo jednak lepsze. Z nimi chce Pan awansowac.

 4. Kibol — 30 lipca 2017 @ 09:59

  Nigdy mandrysz nowak zapamietaj nigdy to co odpierdolił wczesniej a teraz to to samo

 5. Kuba halemba — 29 lipca 2017 @ 23:27

  A ha jeszcze jedo jak mozna grac sparingi prokicem i junusem a dzisiej ani jednego niy bylo nawet chyba w 18 qea mac jo naprowdy chyba niyznom sie na fusbalu. a gornik widzieliscie brawo chopoki a wy ciu…… A szkoda pisanio aha a karnety toscie powinni po domach dziecka rozdowac i jeszvze po 50zl dowac kaj tyn nasz gks dobrano

 6. Kuba halemba — 29 lipca 2017 @ 23:16

  Qwa mac jo by wom dol nowe koszulki prezyntacja autobus ????????c…iule jedne batki trykotki i piechty na mecze do konca sezonu a niy to won nigdy tu nic niy pisolch 27 lot to je moj klub choc jo je z rudy to dus mom go w sercu ale teta juz miarka sie przebrala pseudo pilkarzyki a pan trynetze wiedziol co biere niy rob sie tera ci….ulem ze brak zgrania nowi a co oni qwa kulawi i slepi som????? Dobre koniec bo niy mom sily takim strojkom grzesikom ledwoniom borawskim ehhhhh nWet byscie botow niy mogli nosic czesc
  9

 

Dodaj komentarz

*