Na Bukowej walczą o frekwencję, więc bilety będą tańsze! Media o GieKSie.

Dodano przez Witek | 29 czerwca 2015 10:30
Licznik odwiedzin: 1712

Zapraszamy do przeczytania fragmentów doniesień mass mediów na temat bieżącej sytuacji w GieKSie:

 

 

slask.sport.pl – Wojciech Trochim nowym piłkarzem GieKSy

 

Nowym piłkarzem GKS-u Katowice został Wojciech Trochim z Podbeskidzia Bielsko-Biała. 

[…] Już wcześniej do zespołu dołączyli Maciej Bębenek (Sandecja Nowy Sącz) i Wojciech Jurek (Nadwiślan Góra). Trzecim nowym piłkarzem został Wojciech Trochim z ekstraklasowego Podbeskidzia.
– Wojtek musi zrobić krok w tył, ale tylko po to, by zrobić dwa do przodu. Wierzę w tego zawodnika. On sam bardzo chciał grać dla nas. To dobry sygnał – mówi Grzegorz Proksa, dyrektor sportowy GieKSy.

 

 

Adidas nowym partnerem technicznym klubu

 

[…] W ostatnich sezonach GieKSa była ubierana przez Macron. Teraz zawarto umowę z Adidasem. Firma dostarczy sprzęt nie tylko pierwszej drużynie, ale i Akademii „Młoda GieKSa”. – Cieszymy się, że tak duży podmiot z nami współpracuje. Mam nadzieję, że przyniesie szczęście, bo nam go brakowało w ostatnich latach – mówi Wojciech Cygan, prezes GKS-u.
– Zdecydowaliśmy się na współpracę z GKS-em ze względu na jego olbrzymi potencjał. Kontrakt został podpisany na 3 lata. Może już za rok rzeczywiście spotkamy się na wyższym poziomie ligowym? – zastanawiał się Artur Biernacki z Vitasport.pl, dystrybutora sprzętu Adidasa.

 

 

sportowefakty.pl – Czterech zawodników przedłużyło kontrakty z GKS-em Katowice

 

[…] We wtorek czterech zawodników GKS-u Katowice przedłużyło kontrakty z klubem. W stolicy województwa śląskiego nadal grać będą Adrian Jurkowski, Alan Czerwiński, Krzysztof Wołkowicz i Paweł Szołtys.

 

GKS Katowice przedłużył kontrakt z bramkarzem

 

Rafał Dobroliński w przyszłym sezonie nadal będzie grać w GKS-ie Katowice. 26-latek przedłużył o rok umowę z klubem ze stolicy województwa śląskiego.

Rafał Dobroliński jest kolejnym zawodnikiem, który przedłużył kontrakt z GKS-em Katowice. 26-letni bramkarz w stolicy województwa śląskiego gra od sezonu 2013/2014. W zakończonych niedawno rozgrywkach zanotował on 14 występów w zespole z Katowic.

 

 

katowickisport.pl – Na Bukowej walczą o frekwencję, więc bilety będą tańsze!

 

[…] Katowicki klub po raz kolejny robi znaczący ukłon w stronę kibiców. Po wprowadzeniu pół roku temu systemu „cashback”, tym razem obniża ceny biletów na „Blaszok” i trybunę główną. Na tę pierwszą, kultową trybunę, będzie można wejść już „za dyszkę” (w przedsprzedaży). Ba; za połowę tej kwoty mecze zobaczą również nastolatkowie – do tej pory granicą biletu ulgowego było 15 lat, od nowego sezonu – 18.

Tańsze będą oczywiście również karnety. Ich właścicielom – podobnie jak wiosną – przysługiwać będzie wspomniany „cashback”, czyli zwrot części pieniędzy za niesatysfakcjonujący wynik. Wysokość owego zwrotu ulega jednak zmianie. Za porażkę drużyny na własnym boisku kibice dostaną 25 procent ceny biletu (wcześniej – połowę), za remis – 10 procent (wcześniej – 25 procent).

 

 

sportslaski.pl – Górnik – GKS Katowice 3-1

 

Górnik Zabrze rozpoczął serię meczów kontrolnych od zwycięstwa nad GKS-em Katowice.

[…] W drużynie z Katowic od pierwszej minuty grało dwóch nowych – Wojciech Trochim i Maciej Bębenek. Zdecydowanie więcej nowych twarzy pojawiło się po przerwie – zakontraktowany już Wojciech Jurek i testowani: Dalibor Vasenda, Maciej Łącki, Aleksandre Guruli i Maksym Koval. Na ostatnie pół godziny w bramce stał, powracający z wypożyczenia do Ruchu Radzionków, Bartosz Kucharski.
Spotkanie lepiej rozpoczęli goście. Sporo pracy miał Mateusz Kuchta, który uratował swój zespół w kilku sytuacjach, m.in. w stuprocentowej okazji Pawła Szołtysa. Młody bramkarz raz i tak musiał wyciągać piłkę z siatki – po błędzie w ustawieniu, sam na sam z golkiperem znalazł się Grzegorz Goncerz. Król strzelców I ligi nie zwykł ostatnio marnować takich okazji – nie zmarnował jej także i przy Roosevelta. Dopiero po tej sytuacji Górnik obudził się i Rafał Dobroliński miał więcej pracy. Skapitulował raz – po uderzeniu wspomnianego Kopacza. Sporo strzałów zabrzan mijało jednak cel.

Po przerwie Górnik częściej atakował, ale do momentu zejścia z boiska Dobrolińskiego – nie potrafił zdobyć gola. Gdy między słupkami bramki GieKSy pojawił się Kucharski, zabrzanom w końcu udało się wyjść na prowadzenie. Zaledwie kilka minut po zmianie, świetnym lobem popisał się Rafał Kosznik, a po chwili wynik podwyższył, uderzeniem głową, Bartosz Iwan. Katowiczanie potwierdzili powiedzenie, że „niewykorzystane sytuacje się mszczą” bowiem tuż przed trafieniem Kosznika dobrą okazję zmarnował Krzysztof Wołkowicz.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*