Nareszcie koniec [GŁOS FORUM]

Dodano przez Jarecki | 27 listopada 2017 20:51
Licznik odwiedzin: 1558

Nareszcie koniec tej rundy. To była runda dla nas pełna bólu i upokorzeń. Ostatnia wygrana tylko trochę zaciemniłaś ten obraz. Dajecie temu wyraz we wpisach na Forum.

 

Bojar

Mieszane uczucia…

Wydaje mi się, że nie chodzi tu o szanse na awans, tylko o spokój dla kopaczy, żeby nikt nie chciał ich wyjebać z ciepłego kurwidołka.

Jeśli wygrają będzie to jedna z kart po ich stronie.

Obawiam się narracji, że zespół musiał się dotrzeć, zgrać, że wygrali z ciężkim przeciwnikiem, że jest tylko kilka punktów straty i tego typu pierdu-pierdu… Potem przyjdzie wiosna, niewiele zmienony skład (czyli odstrzeleni rezerwowi, w ich miejsce nowi rezerwowi) pokaże nam to samo, co pokazuje jesienią i karuzela zacznie się kręcić na nowo

Kurwa, nie wiem sam 🙁

kosa

Czy wygramy, czy przegramy, to i tak Tadek musi poczyścić. I to w taki sposób i na taką samą skalę. Im dłużej niektórzy są w klubie, tym bardziej rośnie prawdopodobieństwo spadku jako taka forma pożegnania z kibicami. Pewnie mało kto wierzy w te zmiany Tadka (swobodę powinien mieć, umiejętności może, kasę pewnie gorzej), ale to nasza jedyna nadzieja. Obojętnie, czy mówimy o tym sezonie, czy następnym, czy jeszcze kolejnym.

Zresztą samo to, że celem jest awans i nawet jak wygramy, to do tego awansu będziemy tracić trochę punktów, powoduje, że konieczne są zmiany. Bo większe jest prawdopodobieństwo, że więcej punktów stracimy na wiosnę niż odrobimy. A ci co będą podawać przykład, że rok temu Górnik był na ósmym miejscu, to niech pamiętają, że dwa sezony temu na ósmym miejscu był Bełchatów (w tabeli na dziewiątym, ale tyle punktów ile my), który potem spadł. Wyczyn Górnika to była anomalia, Bełchatowa dużo mniejsza.

irishman

Oczywiście trzeba wziąć poprawkę i to bardzo dużą na to, że Miedź prawie cały mecz grała w 10.

Niemniej jednak taką GieKSę pamiętam z lat młodości – te krzyżowe podania z jednej flanki na drugą (brawo Kuliński), aż się łezka w oku kreci! I już proszę nie pieprzcie, że to było niby jakieś „gówno”, bo to był całkiem niezły mecz. Brakowało długimi momentami dokładności, precyzji w wykorzystywaniu sytuacji ale mnie przynajmniej, pomimo późnojesiennej aury całkiem fajnie się oglądało. Nie twierdzę, że to był hit, ale na pewno nie „gówno”!!!

Sytuacja odwróciła się po strzelonej bramce. I tu mam problem – czy to wynikało bardziej z tego, że Miedź musiała zaatakować, czy dlatego, że na placu chwilę wcześniej pojawił się Grzegorz Goncerz, który zajął miejsce w ataku. Nie wiem co prawda, czy Gonzo nie miał tam jakiegoś udziału przy zdobytej bramce ale jeśli nie to była zmiana, którą Mandrysz mógł pogrzebać losy tego meczu! Kiedy z przodu szarpał Prokić obrońcy mieli ogromny problem, aby go zatrzymać. Tymczasem Grzegorz zagrał dokładnie odwrotnie – to on odbijał się od obrońców. No była taka sytuacja, że wychodziliśmy z kontrą, a tu napastnik(!!!), który była na boisku od niedawna po prostu… nie nadążał za akcją! I to nie jest to, że on się nie starał, bo walczył ale wyglądało to delikatnie mówiąc nieciekawie. Naprawdę żal mi tego faceta, nie zasłużył na to! I nie wiem dlaczego tak się dzieje. Ale już wręcz symboliczny był koniec meczu, gdy drużyna cieszyła się po zwycięstwie na środku boiska, a on podszedł do naszych małolatów, oddał koszulkę, złożył ileś tam autografów i samotnie poszedł do szatni….

Reasumując – nie kapuję dlaczego trener wcześniej tak długo trzymał na rezerwie takich piłkarzy jak choćby Kuliński czy Słomka. Uważam, że wyjściowa jedenastka plus Cerimagić, Skrzecz, Sulek, Mączyński(???) to powinna być ekipa, która wiosną zawalczy o EX. Resztę pożegnać, a w ich miejsce zrobić wzmocnienia i będzie O

Zajczak

Powtórzę się, dla mnie ta drużyna może mieć rację bytu jak wygrają rewanż z ruchem i awansują do Ex. Za to co zrobili nie mają i nie będą mieć zaufania i szacunku. Mogą to zmienić tylko w jeden sposób. Mają czas, niech go wykorzystają. Wygrali, fajnie, cieszę się, ale to już nie ta radość co kiedyś. Fajnie przede wszystkim, że grali młodzi, którzy mają na pewno ambicje i wiarę w bycie lepszym, takim zawodnikom trzeba zaufać, dziadygi jak widać maja wyjebane. Kuliński, Słomka, Błąd dziś na plus. Reszta w miarę Ok.

hajer72

wdupili w żenujacym stylu 3 najwazniejsze szpile tej jesieni w tym jeden wyczekiwany od lat bez walki,fajnie ze wygrali a teraz 1,2,3, wypierdalać,kurwa jeszcze porównania kędziory do Koniara…matrix!

Mayek

w sumie to trzeba zostawic tych co dzisiaj grali, z wyjatkiem Goncerza i Kedziory. Dokupic napastnika i jakichs zmiennikow. Wyjebac tych co na lawce siedzieli czyli tych co Jacenty pisze. Prosta sprawa. Wiemy kto ma poleciec, wiec panie Bartnik, do boju. Na jesien wspieralismy kopaczy, przez zime Pana, na wiosne znowu kopaczy, oby w nieco odmienionym skladzie.

Bartek84

Na wszystko patrzylibyśmy inaczej gdyby te cioty nie przepierdoliły meczu ze smrodami. A tak to tak jak Zajczak pisze – upokorzyć smrodów u siebie + awans, jedynie to ich ratuje. Niech sobie zobaczą Borussia – Schalke – tak wyglądają derby.

Mecze ze smrodami, tychami, siedlcami, puszczą i wigrami były żenujące. Przy innych wynikach mamy lidera.

Też nie liczę na wielkie okrojenie kadry tylko kosmetykę. Większości zostało pół roku więc nie będzie rezygnacji z ich usług, a raczej umowa: awans – zostajesz, brak – wypad.

Gorzej, że do czerwca 2019 kontrakty mają Goncerz i Kamiński których należy pożegnać od razu.

Kędziora dziad, cwaniak, ale strzela to niech zostanie zwłaszcza, że w ostatnich 5 latach więcej goli od niego mieli tylko Goncerz, Foszmańczyk i Prokić.

Nowak, Kalinkowski, Goncerz, Foszmańczyk, Mokwa, Kamiński, Frańczak, Pleva

Abramowicz, Midzierski, Klemenz, Cerimagić, Prokić, Błąd, Kuliński, Kędziora, Zejdler

Wierzbicki, Garbacik, Mączyński, Główka, Plizga, Mandrysz, Juraszczyk

Wypożyczeni : Skrzecz, Słomka, Sulek, Yunis

Wzmocnienia: bramka, boczni obrońcy, rozgrywający, młodzieżowiec, napastnicy

SKalpel

KONIEC tego fatalnego 2017 roku !!!
Tak na szybko można skwitować , piłkarki „szoł” zdecydowanej większości tzw piłkarzy GieKSy w rozgrywkach wiosenno – jesiennych , tego roku .
Nadeszła pora rozliczeń i wzmocnień .
Panowie Janicki i Bartnik , powodzenia w działaniu !

Shellu

6 punktów starty. Nie łudźmy się, że poleci trener i zawodnicy. Znaczy odciepy może tak, ale ci najbardziej wkurwiający zostaną i na wiosnę będzie replay.

 

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Barbaracc — 29 listopada 2017 @ 16:38

  Zero egzotycznego, iż monotematyczne obwódki są kluczową przynętą marketingową. Zadzie doprawdy pewnie starczyć, żeby obecny telefon zadenuncjować, albowiem na ogniście S8 wszczyna momentalne włożenie. Na półkach ekspedientkach będzie wytrącać się spośród plebsu.

  Wszelki rodzaj kolorystyczny tworzy murzyn fronton. Chwila nieszczęście, ponieważ nabywca podczas zużywania spośród telefonu spotyka przemożnie fronton, wówczas gdyby iks przekłada bladość bądź błękit, oraz racja kryminalista istnieje na zjadanie telefonu, jaki w połówce stanowi ciemny. Taka uchwała stanowi aliści łatwa — stylistom chciałoby prawdopodobnie, spójnik wyłączniki dodatkowo doły na frontonie nie zostawiały się w oczy, zaś stonowany monitor ulewał się spośród oprawką. Ciągnie teraźniejsze rodowity czar.

 2. stefano — 28 listopada 2017 @ 11:02

  jakich 4 , dodatkowo , co najmniej wyjebac zgniłe jabłka :Nowak , Fosa , Kalinkowski.
  Nic z Nich już nie będzie , a końcówka pokazała ze młodzi chcą , kadra jest duza i trzeba by uzupełnić kadre może 3/4 graczami tylko .
  Mandrysz to jednak duzy znak zapytania , bo personalnie popełnik bardzo dużo błedów !!!

 3. Matti — 28 listopada 2017 @ 08:21

  Nie róbmy już żadnej rewolucji pożeganłbym zimą czterech zawodników – Goncerza, Plevę, Mokwę i Kamińskiego. Oni dali ciała nie sprawdzili się więc po co ich trzymać. Na ich miejsce ściągnąć coś wartosciowego. Przede wszystkim ściągnąć bocznych obrońców. Chodź Słomka to facet z papierami na granie i na pewno ma większe umiejętności piłkarskie od Mączyńskiego i Frańczaka. Kuliński również powinien dostawać więcej szans jak popracuje zimą to wydaje mi się że bedzie lepszy niż Kalinkowski.

 

Dodaj komentarz

*