Nowe zadania Jacka Gorczycy

Dodano przez Shellu | 31 stycznia 2014 11:41
Licznik odwiedzin: 2143

gorcvzJeszcze do niedawna bramkarz GKS-u Katowice Jacek Gorczyca, przejmuje coraz to nowe funkcje w naszym klubie. Po skupieniu się jakiś czas temu na pracy w rezerwach, teraz przyszedł czas na przejęcie drużyny Śląskiej Ligi Juniorów Starszych. Gorczyca przejął to stanowisko po odejściu Piotra Plewni do Odry Opole, gdzie popularny Plewka będzie asystentem trenera.

Jacek Gorczyca nie chce na tym poprzestać i obecnie jest uczestnikiem kursu na trenera UEFA A, który jest przedostatnim szczeblem w hierarchii szkolenia, wyżej jest tylko licencja UEFA Pro.

– Dla mnie przejęcie drużyny juniorów starszych jest kolejnym etapem w przygodzie trenerskiej, a głównym celem jest wychowanie zawodników, którzy mogliby w przyszłości zasilić pierwszy skład GieKSy – mówi świeżo upieczony szkoleniowiec.

Oprócz trenowania zawodników w ŚLJS, Gorczyca pozostał w rezerwach jako asystent Tomasza Owczarka, trener bramkarzy i kierownik drużyny.

W ostatnim meczu sparingowym zespół juniorów wygrał z Szombierkami Bytom 2:0 po bramkach Bajora i Sawickiego.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*