P.S. do meczu z Łęczną

Dodano przez Błażej | 7 czerwca 2018 11:09
Licznik odwiedzin: 1085

Sezon 2017/18 oficjalnie został zakończony i możemy się tylko z tego powodu cieszyć. Czeka nas kibiców zasłużony odpoczynek i przygotowania do kolejnego sezonu w I lidze. Na koniec tradycyjny P.S. do meczu z Łęczną.

  1. Przed spotkaniem odbyły się eliminacje Zagraj Na Bukowej. Rozgrywki grupowe wyłoniły finalistów, którymi została Paderewa i Witosa. Tym razem turniej ominęła dobra pogoda i mecze grupowe toczyły się w deszczu. 
  2. Spotkanie z Łęczną było okazją do zobaczenia dawnych „GieKSiarzy” – Przemka Pitrego i Mikołaja Lebedyńskiego. Ani jeden, ani drugi nic wielkiego nie pokazał. Pitry zszedł szybko z kontuzją, a Lebedyński wszedł na końcówkę. Obaj po meczu uśmiechnięci od ucha do ucha rozmawiali sobie z prezesem Cyganem.
  3. W GieKSie debiutowali wychowankowie Młodej GieKSy. Fajnie, że w końcu udało im się przedostać do składu, ale czekamy na więcej. 
  4. Bramka Zejdlera i wygrana 1:0 sprawiły, że w drugim meczu z rzędu mieliśmy okazję grać z zespołem, który spadał do II ligi. Wielkiego rozczarowania na twarzach piłkarzy z Łęcznej nie było. Jedynie wkurzony był Paweł Sasin. 
  5. Załamany na konferencji był „Bebeto” Baniak, który zalicza spadek z Łęczną. Nie wiadomo, czy szkoleniowiec poprowadzi Górnika w II lidze, ale wiadomo, że znalazł już przyczynę porażek: „Potrzebujemy innego typu napastników”. 
  6. Sezon zakończony – nie ma się co rozpisywać za dużo o nim. Dziękujemy, że byliście z nami podczas spotkań ligowych u siebie, czy też na wyjeździe.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*