Pierwszy trening GieKSy -10 rzeczy których się dowiedzieliśmy

Dodano przez Błażej | 12 stycznia 2017 10:45
Licznik odwiedzin: 2574

Punktualnie o 9:30 wznowiła treningi piłkarska GieKSa, która w licznym gronie zebrała się w szatni na B1. Pierwszy trening przeprowadzony został na murawie bocznej Stadionu Śląskiego. My przed treningiem zebraliśmy kilka ciekawych informacji. Zapraszamy do lektury.

 1. Na treningu pojawił się w asyście dyrektora Motały Kamil Jóźwiak. Młody pomocnik będzie grać w GieKSie przez najbliższe pół roku.
 1. Nie było Alana Czerwińskiego, który przechodził testy medyczne w Wiśle Kraków. Jego transfer jest praktycznie przesądzony a piłkarze na pytanie o stratę Alana odpowiadali krótko „Nie ma ludzi niezastąpionych”.
 1. Póki co niezastąpiony jest kierownik Paweł Maźniewski, który wszystkim graczom wydawał stroje, pilnował rozpiski itd.
 1. Paweł Mandrysz przekazał informacje, że po kontuzji nie ma już śladu i w 100% jest gotowy na przygotowanie do nowego sezonu.
 1. Sebastian Nowak dwa najbliższe tygodnie spędzi na przygotowaniach indywidualnych, a potem będzie decyzja czy może wskoczyć do treningów bramkarskich.
 1. W przygotowaniu Sebastiana do gry podobnie jak i innych graczy pomagać będzie Leszek Dyja, który również obecny był na pierwszym treningu GieKSy.
 1. Zgodę na trening otrzymał również Łukasz Zejdler i jest to dla nas bardzo dobra wiadomość, bowiem filigranowy zawodnik jest ważnym ogniwem zespołu.
 1. Maciej Bębenek obecny była treningu, ale stan jego zdrowia i etap rehabilitacji sprawia, że raczej nie zobaczymy go już na boiskach w tym sezonie a być może w barwach GieKSy, bowiem piłkarzowi kończy się kontrakt w czerwcu.
 1. Z GieKSą pożegnał się Eryk Sobków, któremu skrócono wypożyczenie. Napastnik wraca do Lubina.
 1. Zgodę na szukanie nowego klubu otrzymał Adrian Jurkowski.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. BartSzczekociny — 12 stycznia 2017 @ 23:05

  czyli jest zle czy dobrze? Wzmocnien jak widze brak.

 

Dodaj komentarz

*