Piłkarskie podsumowanie tygodnia

Dodano przez StoczeK | 4 lutego 2018 18:46
Licznik odwiedzin: 1002

Kończy się tydzień i mój dyżur w redakcji. Podsumowując go, muszę przyznać, że był kiepski. W klubie chyba same niedźwiedzie, bo jakby zapadli w sen zimowy.

Miasto na początku tygodnia ogłosiło konkurs na projekt stadionu. Chyba jedyny plus tego tygodnia. W środku tygodnia pojawiła się informacja o treningu młodego piłkarza Rozwoju w GieKSie. Kibice na forum widzieliby go już w kadrze GieKSy, niestety była to ino forma współpracy z drugoligowcem. Kadra w sobotę rano wyleciała do Turcji, a młody piłkarz wrócił do swojego klubu. Niespodziewanie do samolotu wsiadł też nowy bramkarz, który niedawno rozwiązał kontrakt z cypryjskim klubem.

Piłkarze odpoczywają w tureckim Side i szykują formę na rundę wiosenną. Klub zapowiedział, że kadra nie jest zamknięta i możliwe, że z Turcji wrócą w większym składzie. Oby ktoś w klubie się obudził i zaczął działać. Kibice, patrząc na kadrę, nie mają złudzeń, że znów kolejny sezon będzie stracony. Nikt chyba nie wierzy, że niektórzy piłkarze po przerwie zimowej zaczną grać lepiej. Może zadziała efekt nowej miotły, ale to się przekonamy dopiero w marcu.

Chciałbym, żeby to była ostatnia przerwa zimowa w 1 lidze. Cały czas wierzę od kilkunastu lat i cały czas to samo czekam, kiedy będę mógł pograć kochaną GieKSą w Fifę. Dziękuje za czytanie moich wypocin.

StoczeK

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Ksawery — 7 lutego 2018 @ 13:05

  Czyli zgarniemy jakichś zdolnych turasów z plaży 😉

 2. Irishman — 6 lutego 2018 @ 09:49

  Taaa… wrócą w większym gronie z Turcji. No chyba, ze nie wiem, a ktoś tam pojechał… w 9-tym miesiącu 😉 😉 😉

  W ogóle „czekamy” to najczęściej powtarzane słowo przez kibiców GieKSy od dobrych kilku lat.

 3. Sasza — 4 lutego 2018 @ 20:12

  No to myśmy sobie pomarzyli o ściąganiu młodych, zdolnych…

 

Dodaj komentarz

*