PlusLiga: Mecz Gwiazd – Zagłosuj na siatkarzy GKS-u!

Dodano przez Jack | 12 listopada 2017 23:13
Licznik odwiedzin: 881

W piątek 15 grudnia odbędzie się Mecz Gwiazd PlusLigi, który poprzedzi półfinałowe mecze FIVB Klubowych Mistrzostw Świata. Spotkanie zostanie rozegrane w Tauron Arenie w Krakowie.

 

Prezes Zarządu Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej – Artur Popko poinformował o powrocie do idei rozgrywania Meczu Gwiazd PlusLigi. Ostatnia edycja miała miejsce w 2010 roku w Warszawie. W Meczu Gwiazd wystąpią dwie drużyny: Północy i Południa, każdą z nich poprowadzi duet szkoleniowców. Od piątku 10 listopada na oficjalnej stronie PlusLigi trwa głosowanie na dwie meczowe czternastki. Głosowanie zakończy się o północy 5 grudnia (głosować mogą jedynie zalogowani użytkownicy portali PLPS).

W drużynie Północy zagrają wybrani gracze spośród następujących ekip: Trefl Gdańsk, Espadon Szczecin, Łuczniczka Bydgoszcz, Indykpol AZS Olsztyn, ONICO Warszawa, Cerrad Czarni Radom i Cuprum Lubin.

Z kolei w ekipie Południa wystąpią gracze: Jastrzębskiego Węgla, Asseco Resovii Rzeszów, GKS-u Katowice, Aluronu Virtu Warty Zawiercie, MKS-u Będzin, BBTS-u Bielsko-Biała i Dafi Społem Kielce.

 

W głosowaniu nie wezmą udziału siatkarze PGE Skry Bełchatów i ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, ponieważ obie drużyny zawalczą o Klubowe Mistrzostwo Świata siatkarzy 2017.

Każdą z ekip Meczu Gwiazd poprowadzi duet szkoleniowców, na który też będzie można głosować na oficjalnej stronie PlusLigi.

„Mecz Gwiazd” jest jednocześnie wstępem do wyjątkowego weekendu z najlepszą klubową siatkówką na świecie. Właśnie w dniach 16-17 grudnia w Tauron Arenie odbędą się decydujące starcia i poznamy najlepszą klubową drużynę świata.

 

Jeśli chcecie zobaczyć siatkarzy GieKSy w tym święcie siatkówki, to zagłosujcie, a można to zrobić tutaj.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*