Plusy i minusy po Zagłębiu

Dodano przez Shellu | 19 marca 2017 13:44
Licznik odwiedzin: 1914

Jesteśmy już dwa dni po meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Ciągle tkwi w nas niesmak w związku z tym, że mecz, który należało wygrać, nie zakończył się nawet remisem. Trudno więc rozpatrywać to spotkanie w kategoriach pozytywnych.

Plusy:
+ Znów pokazali potencjał – pierwsza połowa, poza skutecznością, była tym, co chcemy oglądać. Dobra gram ciekawe, efektowne akcje, gra z pierwszej piłki i prostopadłe podania, sporo sytuacji. Do tego Zagłębie nie istniało na boisku. Prawie ideał. Utrzymując taką grę przez cały mecz – wygrywa się, a przez całą rundę – awansuje.

Minusy:
– Frajerstwo – nie wygrać tego meczu można określić tylko tym słowem…

– Przestali grać po przerwie – powtórka z poprzednich meczów, czyli po zmianie stron nie zostało nawet 10% jakości sprzed przerwy.

– Brak skuteczności – nawet jeśli druga połowa była beznadziejna, to przed przerwą powinno być już 3:0. Sytuacje Prokića, Lebedyńskiego, Jóźwiaka czy Foszmańczyka będą im się śnić po nocach.

– Jeden atak rywali i gol – nasza obrona bezrobotna, gdy musi coś podziałać popełnia karygodne błędy i wystarczy jeden strzał rywali, abyśmy stracili bramkę.

– Zmiany – trener Brzęczek przekombinował. Wprowadził bezproduktywnego Gonza, zdjął Prokića i Lebedyńskiego. Roszady te nic nie dały.

– Morale – miało być 6 punktów przewagi nad Zagłębiem, lider i prosta droga do ekstraklasy, jest wyrównany bilans, Zagłębie nad nami, my na trzecim miejscu, a ekstraklasa staje pod dużym znakiem zapytania.

3 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. psz — 20 marca 2017 @ 09:02

    Wk…nie po zagłębiu cały czas trzyma!

  2. Kibol — 19 marca 2017 @ 19:54

    Marcin nie wpierdol ale jaja u….y bo wiesz co wart facet bez ale nie wiem czy już nie jest za pużno coś urzynac ?

  3. Marcin — 19 marca 2017 @ 15:55

    jeszcze jeden szpil przejebią i cza bydzie chłopom wpierdolić po szpilu

 

Dodaj komentarz

*