Plusy i minusy po Zagłębiu

Dodano przez Shellu | 30 września 2014 15:36
Licznik odwiedzin: 1525

Po meczu z Zagłębiem nie możemy mieć zbyt wesołych min. O ile bowiem do przerwy gra wyglądała nieźle i dawała nadzieję na drugą część gry, to właśnie po przerwie wszystko siadło i uwypukliły się aż nadto mankamenty.

Plusy:
+ Rafał Dobroliński – zawodnik spisał się bardzo dobrze i nieoczekiwanie pracuje na pozycję bramkarza numer 1. Kilka świetnych interwencji podczas gry, jak i poza nią – kiedy to popisał się świetnym refleksem, gdy Cotra uderzał piłkę przed gwizdkiem. Brawo Rafał!

+ Dobra pierwsza połowa – katowiczanie nie dopuszczali rywali do groźnych sytuacji bramkowych, a sami mieli swoje okazje (Goncerz, Bodziony), które przy odrobinie szczęścia mogły się zakończyć bramką.

+ Kibice GieKSy – kapitalnie się prezentowali na sektorze gości.

Minusy:
– Dominacja Zagłębia po przerwie – można powiedzieć dominacja absolutna. Z każdą minutą coraz bardziej kotłowało się przed i w polu karnym Dobrolińskiego. Tylko słabemu rozgrywaniu akcji lubinian zawdzięczaliśmy, że tak długo utrzymywał się wynik 0:0.

– Słabe skrzydła – Alan Czerwiński, a zwłaszcza Krzysztof Wołkowicz nie dali nic drużynie. Wołek dodatkowo nie wdawał się w pojedynki fizyczne z rywalami. Ze skrzydeł nie mieliśmy w tym meczu praktycznie nic.

– Brak środka pola – to samo jednak można powiedzieć o środku pola. Mimo kilku ciekawych zagrań Przemysława Pitrego, GKS nie miał wielu okazji. Krzysztof Bodziony też miał jeden strzał i jedno dobre podanie, ale poza tym masa strat. Właśnie po stratach w środku pola Zagłębie miało sytuacje.

– Kiepskie zmiany – Piotr Ceglarz, Michał Nawrot i Rafał Kujawa nie dali drużynie absolutnie nic. Od świeżych zawodników wymagaliśmy coś więcej niż straty. Dodatkowo Nawrot zagrał niezrozumiałą rękę w polu karnym.

– Sędzia – generalnie gwizdał pod Zagłębie w sytuacjach stykowych. No i ten urojony rzut wolny…

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*