Po prezenty do Strefy GieKSy!

Dodano przez Karol | 22 grudnia 2015 09:30
Licznik odwiedzin: 2196

Boże Narodzenie coraz bliżej, w wielu domach trwają zaawansowane przygotowania, a w sklepach ma miejsce szaleństwo zakupowe. Dla Strefy GieKSy to również gorący okres, ostatnie dni upłynęły pod znakiem wzmożonego ruchu klientów w sklepiku na stadionie oraz dużej liczby zamówień internetowych.

Nasz sklep jest otwarty w standardowych godzinach we wtorek i środę, czyli od 10:00 do 18:00. W Wigilię zapraszamy do godziny 14:00. 

Dla naszych klientów oferujemy specjalne świąteczne pakiety, idealne na prezent świąteczny!

249 zł za karnet na Blaszok, kalendarz i koszulkę meczową.
299 zł za karnet na Główną, kalendarz i koszulkę meczową.
Oferta dostępna do ewentualnego wyczerpania zapasów koszulek meczowych!

Nadal istnieje również możliwość nabycia eleganckiej pościeli ozdobionej herbem naszego klubu, w cenie 150zł za komplet. Trwa także wyprzedaż kilkunastu starszych wzorów koszulek, przeceny nawet do 70%! Zostały ostatnie sztuki. Można je obejrzeć i oczywiście zakupić w sklepie w godzinach otwarcia.

Specjalną ofertą jest objęta sprzedać szaro-czarnego swetra ze złotym haftem z nazwą klubu na piersi. Produkt ten został przeceniony o 50% i można go nabyć za 25zł. Zostały tylko rozmiary S!

Zapraszamy na zakupy! Przy okazji pytajcie o sylwestrową pirotechnikę 😉

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*