Podsumowanie współpracy SK 1964 z Kancelarią KRS

Dodano przez kosa | 24 stycznia 2017 10:45
Licznik odwiedzin: 2294

W lipcu 2015 roku Stowarzyszenie Kibiców GKS Katowice „SK 1964” nawiązało współpracę z Kancelarią Knapek Rybczyński Szmit i Partnerzy. Od tego czasu minęło 1,5 roku, a to dobry czas na małe podsumowanie.

Kancelaria udzieliła co najmniej 73 porad prawnych dla naszych kibiców. Trudno oszacować dokładną ilość, bo nie są prowadzone dokładne statystyki, a część z porad udzielana była telefoniczna. W każdym razie na pewno nie jest to liczba mniejsza niż podana wyżej. Kancelaria podjęła także 2 działania przedsądowe, 19 postępowań sądowych, z których na chwilę obecną zakończyło się 6. Oprócz tego wspólnie z kancelarią zorganizowaliśmy kilka spotkań prawnych (tzw. „zerówek”), na których kibice mogli się dowiedzieć o podstawowych zasadach, swoich prawach oraz zadawać pytania. Przez ten czas w „zerówkach” uczestniczyło ponad 200 kibiców.

Zapraszamy na forum kibiców, na którym można skontaktować się bezpośrednio z prawnikami. Kancelaria nie świadczy porad prawnych jedynie z zakresu prawa karnego i spraw związanych z kibicowaniem, ale w każdej innej dziedzinie też. Dotyczy to więc także spraw firmowych, cywilnych itd. Z Kancelarią można skontaktować się także przez stronę kancelariakrs.pl. Prosimy powołać się na Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964”.

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*