Post scriptum do meczu ze Stalą

Dodano przez Shellu | 16 kwietnia 2018 08:46
Licznik odwiedzin: 853

Liga nabiera tempa, GieKSę czekają teraz cztery mecze co trzy dni. Przystępując do starcia z Bytovią będziemy mieli odrobione wszystkie zaległości. W środę mecz w Chojnicach, zamykamy więc szybko temat Stali i koncentrujemy się na środzie.

1. Nie wiedzie nam się z rywalem z Mielca. W nowej historii wygraliśmy tylko jeden na cztery spotkania – i to ten pierwszy. Potem był remis i porażka w Mielcu, w końcu przegrana na Bukowej.

2. Ciężko robić post scriptum po zwykłym meczu na Bukowej. Mecz po prostu się odbył. Miało być piłkarskie święto na boisku i na trybunach, nie było ani tu, ani tu. Trzynaście lat poza ekstraklasą powoduje, że nawet 5 wygranych z rzędu nie zachęca ludzi do przyjścia na Bukową, nawet w piękną pogodę.

3. W barwach gości zagrał Dominik Sadzawicki, były piłkarz GKS, w drużynie gospodarzy Andreja Prokić, były i przyszły zawodnik Stali. Obaj nie zrobili sobie wielkiej krzywdy, ale to Sadza wygrał mecz.

4. Kibice w Katowicach (niektórzy) naprawdę nie znają umiaru w wylewaniu frustracji. Pięć wygranych z rzędu, dobra sytuacja w tabeli. Rzeczywiście słabszy mecz ze Stalą i już pojawiały się okrzyki „k… mać, GieKSa grać”, leciały też epitety w kierunku Prokića. To naprawdę nie wymaga komentarza.

5. Tym razem nagraliśmy podcast tego samego dnia po spotkaniu. Liga przyspiesza, więc i praca redakcji również. Podcast jest do odsłuchania pod linkiem http://gieksainfo.pl/podcast-smutni-po-stali-z-nadziejami-o-chojnicach-trojkolorowa-polowa-8/

6. I to tyle. Liczymy na trzy punkty w Chojnicach!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*