Poznaliśmy ceny biletów i karnetów na hokej

Dodano przez Adi | 28 sierpnia 2018 16:16
Licznik odwiedzin: 487

TAURON KH GKS Katowice przedstawił cennik na najbliższy sezon Polskiej Hokej Ligi. Bilety jednorazowe będą do nabycia w przedsprzedaży w cenach 12 zł normalny, 8 zł ulgowy i 20 zł rodzinny. W dniu meczu bilety będą o 3 zł droższe. Ulga przysługuje osobom do lat 18, studentom i uczniom do lat 26 oraz osobom powyżej 65 roku życia. Bilet rodzinny dotyczy mieszanej pary opiekunów i maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Wstęp dla dzieci poniżej 5 roku życia jest darmowy.

Ceny karnetów na wszystkie mecze domowe sezonu zasadniczego to: 140 zł normalny, 90 zł ulgowy i 230 zł rodzinny. Dodatkowo karnetowicze otrzymają pierwszeństwo do zakupu karnetu na fazę play-off i 15% zniżki. Bilety i karnety można nabyć na stronie bilety.gkskatowice.eu oraz w sklepie Blaszok w Katowicach przy ul. Św. Stanisława 8. W przypadku karnetu konieczne jest posiadanie karty kibica. Pierwszy mecz w Satelicie GieKSa rozegra już 11 września, a jej rywalem będzie kadra PZHL do lat 23.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*