Przewidywany skład na Chrobry

Dodano przez Shellu | 30 kwietnia 2015 19:13
Licznik odwiedzin: 1657

Mamy takiego newsa, w którym przewidujemy skład, jaki może wystąpić w danym meczu ligowym. Różnie to bywa ze skutecznością naszych przewidywań, ale w większości się one sprawdzają, a na przykład w meczu z Zagłębiem ta skuteczność była stuprocentowa. Fatalny jednak mecz, zmiana trenera, no i absencje kartkowe Petasza, Pielorza i Dudy powodują, że zadanie na Głogów jest utrudnione.

Nie powinno być raczej wątpliwości z obsadą bramki. Antonin Bucek puścił pięć bramek, ale nie można powiedzieć, że jakoś znacząco przy nich zawinił.

Na prawej obronie raczej znów zagra Adrian Frańczak. Zawodnik bardzo słabo zagrał z Zagłębiem, ale niespecjalnie kto ma go na tej pozycji zastąpić. Na lewej stronie wobec absencji Petasza prawdopodobnie wycofany zostanie Rafał Pietrzak. Zawodnik co prawda jest dość kiepski w defensywie, a dodatkowo całkiem dobrze spisuje się ostatnio z przodu, ale i tutaj nie ma w tym momencie alternatywy.

Na środku obrony oczywiście zagra Mateusz Kamiński i – jeśli będzie w stanie – Povilas Leimonas, który z Zagłębiem już w pierwszej połowie musiał opuścić boisko.

Ze środka pomocy wypadają Duda i Pielorz, dlatego też środek może być bardziej „ofensywny” niż zazwyczaj. Zagra prawdopodobnie Kamil Cholerzyński – którego trener Piekarczyk zna jeszcze z czasu, kiedy poprzednio trenował GieKSę. Ponadto Przemysław Pitry i wracający po pauzie kartkowej Kamil Bętkowski, na którego bardzo liczymy.

Na bokach obrony możemy typować Alana Czerwińskiego, który również nie grał za kartki, a ostatnio w Siedlcach spisał się bardzo dobrze. Na lewej stronie mógłby zagrać Krzysztof Wołkowicz, ale to co gra ostatnio ten zawodnik woła o pomstę do nieba, więc być może trener zaryzykuje manewr z Piotrem Ceglarzem na tej stronie.

W ataku jeśli będzie w pełni sił zagra oczywiście Grzegorz Goncerz, jeśli nie – to tym razem być może szansę dostanie Rafał Kujawa lub Paweł Szołtys.

Przewidywany skład na Chrobry:
Bucek – Frańczak, Kamiński, Leimonas, Pietrzak – Czerwiński, Cholerzyński, Pitry, Bętkowski, Ceglarz – Goncerz (Kujawa).

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. kibic83 — 1 maja 2015 @ 15:13

    Gonzo wracaj do zdrowia! Bez ciebie ta druzyna to kompletne dno. Jak ugramy remis bedzi dobrze pod warunkiem ze Gonzo wroci i bedzie mial z kim grac. Dziekuje

 

Dodaj komentarz

*