Rozkład jazdy: Mecz na szczycie w Czechach

Dodano przez GoT | 19 maja 2017 12:36
Licznik odwiedzin: 1165

W naszym weekendowym rozkładzie jazdy szybko pokażemy wam z kim, kiedy i gdzie swoje mecze będą rozgrywać nasze zgody i sekcje GieKSy. Przypominamy, że w rozgrywkach występują aktualnie piłkarskie sekcje GieKSy, oraz zgodowicze z Zabrza oraz z Ostrawy. Przerwę w rozgrywkach mają aktualnie siatkarze i hokeiści.

GÓRNIK ZABRZE

 Górnik w ramach 32. kolejki Nice I ligi zmierzy się ze Zniczem w Pruszkowie.  Górnicy aktualnie zajmują miejsce 6. Na koncie Górnika widnieje 49 punktów a piłkarze Znicza zajmują 17 pozycję i mają na swoim koncie 29 punktów. W swoim ostatnim meczu Górnik wygrał u siebie z GieKSą 1:0.

 Mecz ZNICZ PRUSZKÓW – GÓRNIK ZABRZE w niedzielę (21.05) o godzinie 12:00.

BANIK OSTRAVA

 Banik natomiast swój mecz rozegra z Sigmą Ołomuniecna wyjeździe. Piłkarze z Ostrawy w swoim ostatnim meczu wygrali z Sokolov 3:0. Banik aktualnie jest na pozycji wicelidera i uzbierał do tej pory 60 punktów. Rywal jest liderem z 68 punktami a w swoim ostatnim spotkaniu zremisowali na wyjeździe z Usti 2:2.

Mecz SIGMA OŁOMUNIEC –BANIK OSTRAWA w niedzielę (21.05) o godzinie 16:00.

 

 

GKS KATOWICE – REZERWY

Rezerwy katowickiej GieKSy w poprzedniej kolejce swój mecz wygrały 2:1 z Ruchem II. W 30.kolejce IV ligi katowiczanie zmierzą się z Przemszą Siewierz, która aktualnie jest na pozycji 8 i uzbierała 42 punkty do tej pory. GieKSa jest na 16 miejscu i ma na swoim koncie 21 punktów.

Mecz PRZEMSZA SIEWIERZ –GKS KATOWICE II  jutro (20.05) o godzinie 17:00.

 

 

GKS KATOWICE

Nasz pierwszy zespół natomiast zmierzy się z MKS-em Kluczbork. W poprzedniej kolejce GieKSiarze przegrali na wyjeździe z Górnikiem 1:0, natomiast Kluczbork przegrał u siebie z  Stomilem 2:1.  Więcej informacji o składach, rywalu na naszej stronie.

Mecz  GKS KATOWICE – MKS KLUCZBORK  jutro (20.05) o godzinie 18:00.

 

 

GKS KATOWICE – KOBIETY

Nasze piłkarki  w 20. kolejce zmierzą się z Darborem Bolesławice. Katowiczanki aktualnie są na pozycji lidera z jedną porażką na koncie, gospodynie natomiast są na 3 miejscu i mają 37 punktów na swoim koncie.

Mecz  DARBOR BOLESŁAWICE – GKS KATOWICE   jutro (20.05) o godzinie 15:00.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*