Rzut oka z Blaszoka #36 – To tylko rozgrzewka!

Dodano przez Karol | 20 października 2017 13:30
Licznik odwiedzin: 1178

Środowy mecz ze Stomilem to zdecydowanie nie było zwykłe ligowe granie. Niemal na całym stadionie można było już odczuć napięcie związane ze zbliżającym się spotkaniem z odwiecznym rywalem z Chorzowa. „Niemal”, gdyż czekające nas derbowe starcie nie budzi tak wielkiego zainteresowania wśród kibiców Stomilu, którzy zajęli sektor gości.

Goście z Olsztyna pojawili się w Katowicach w ponad 70-osobowym składzie – co jak na środek tygodnia jest dobrym wynikiem – i przez cały mecz prowadzili doping w zwartej grupie. To pierwsza rzecz warta podkreślenia. Druga to drgnięcie frekwencji w górę w porównaniu z meczem z Chrobrym. Środowe spotkanie oglądało z trybun o około 700 osób więcej niż poprzedni ligowy pojedynek przy Bukowej. Już w niedzielę przy Bukowej pojawi się jednak co najmniej trzykrotnie więcej osób.

Wszystko co się działo w środę było jedynie preludium do wyczekiwanych od 14 lat derbów. Dla wielu pierwszych w życiu! Pamiętajcie – wszyscy na czarno i z szalami. Dajmy z siebie wszystko!

 

Podsumowanie:
Oprawa: –
Frekwencja: 2050
Goście: 71
Wydarzenia: –

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*