[Sędzia i kartki] Ekstraklasowy arbiter oraz wakacje Słabego

Dodano przez kosa | 31 maja 2018 12:29
Licznik odwiedzin: 927

Niedzielny mecz GKS Katowice z Górnikiem Łęczna posędziuje ekstraklasowy arbiter Zbigniew Dobrynin. W spotkaniu nie zagra Kamil Słaby, którzy będzie pauzować za żółtą kartkę w Grudziądzu. 

Rozjemca z Łodzi prowadził dotąd 7 spotkań naszej drużyny. Bilans mamy wyrównany: 3 zwycięstwa, 1 remis i 3 porażki. Ostatni mecz sędziował nam w Grudziądzu, ale… w poprzednim sezonie. Naszym rywalom gwizdał w tym sezonie, gdy zremisowali u siebie z Stomilem Olsztyn 1:1, a ogólnie prowadził Górnikowi trzy spotkania (bilans 1-1-1).

Dobrynin w tym sezonie w 25 meczach pokazał 88 żółtych kartek (39 dla gospodarzy, 49 dla gości), 3 czerwone kartki (2; 1) oraz podyktował 14 rzutów karnych (6; 8). Daje to następujące średnie: 3,52 żółtych kartek, 0,12 wykluczeń i 0,56 „jedenastek” na jedno spotkanie. 

W meczu z Górnikiem Łęczna nie będzie mógł wystąpić obrońca Kamil Słaby, który został napomniany żółtym kartonikiem w Grudziądzu. Z racji zakończenia sezonu nikt nie jest zagrożony pauzą, ale w przypadku, gdy kartkę dostaną: Adrian Błąd, Adrian Frańczak, Bartłomiej Kalinkowski, Tomasz Midzierski, Bartłomiej Poczobut lub Łukasz Zejdler, to klub będzie musiał zapłacić karę finansową. 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*