[SĘDZIA, KARTKI, POGODA] 23. mecz Pskita

Dodano przez kosa | 30 sierpnia 2018 13:44
Licznik odwiedzin: 414

Paweł Pskit ponownie posędziuje mecz naszej drużyny. W obu zespołach nikt nie pauzuje za kartki. Pogoda powinna być idealna do grania.

Pskit będzie sędziował GieKSie już… 23. mecz w swojej karierze. Bilans mamy dodatni – 8 wygranych, 9 remisów i 5 porażek. Dużo mniej spotkań i dużo gorszy bilans mają z tym sędzią nasi sobotni rywale. Chojniczance sędziował 7 spotkań z czego: 1 wygrali, 3 zremisowali i 3 przegrali. Ostatni mecz, który prowadził ten arbiter naszej drużynie, to domowe spotkanie z GKS-em Tychy w… tym sezonie. Chojniczance ostatni mecz prowadził niecały rok temu, gdy ta zremisowała u siebie 0:0 z Miedzią Legnica.

Zeszłosezonowy bilans Pskita przedstawialiśmy tutaj. W tym prowadził już cztery spotkania (wszystkie w pierwszej lidze), w których pokazał 14 żółtych kartek (średnio 3,5 na mecz), 0 czerwonych i podyktował jeden rzut karny.

W naszej drużynie nikt nie pauzuje za żółte kartki. Taka sama sytuacja ma miejsce w Chojniczance. Na wykluczenie w kolejnym spotkaniu (z Chrobrym, bo Odra Opole została przełożona) musi uważać Kacper Tabiś. W tej kolejce warto sprawdzić, czy w piątkowym spotkaniu Chrobrego żółtej kartki nie dostaną Michał Borecki i Jarosław Ratajczak. Ewentualne żółtko eliminowałoby ich z meczu z GieKSą.

W sobotę w godzinach meczu temperatura będzie oscylować w granicach 20 stopni Celsjusza. Nie powinno padać, a więc szykuje się idealna pogoda do grania w piłkę.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*