[SĘDZIA] Musiał arbitrem

Dodano przez GoT | 18 maja 2018 07:43
Licznik odwiedzin: 513

Rozjemcą trzydziestego drugiego spotkania ligowego w tym sezonie będzie ekstraklasowy sędzia Tomasz Musiał z Krakowskiego ZPN-u. Pan Musiał w swojej karierze sędziował 6-krotnie w meczach GieKSy, bilans spotkań jest niekorzystny. Przy tym arbitrze ani razu nie wygraliśmy, 4 razy zremisowaliśmy i 2 razy przegraliśmy.

Pierwsze spotkanie z udziałem Pana Musiała miało miejsce w sezonie 2008/2009 a przeciwnikiem był Motor Lublin. Mecz ten zremisowaliśmy 1:1. W kolejnym sezonie jutrzejszy arbiter sędziował nam trzy razy. Spotkanie z Wisłą Płock zakończyło się bezbramkowym remisem, a spotkania z Dolcanem Ząbki i Kluczborkiem przegraliśmy 2:3 i 0:3. W sezonie 2010/2011 sędzia Musiał brał udział w spotkaniu z Piastem Gliwice. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Po kilkuletniej przerwie arbiter ten sędziował w hitowym spotkaniu GKS Katowice – Górnik Zabrze. Jak pamiętamy spotkanie na Bukowej zakończyło się remisem 1:1.

Pan Musiał w tym sezonie był rozjemcą w 25 spotkaniach, pokazał 105 żółtych kartek (4,2 kartki na mecz), 6 czerwone (0,24 kartki na mecz) oraz podyktował 6 karne (0,24 na mecz).

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*