Stadion dla Katowic – raport z akcji cz.2

Dodano przez Marcin | 30 grudnia 2014 14:38
Licznik odwiedzin: 2612

Mimo, iż ‘sezon ogórkowy’ trwa w najlepsze, to działania sympatyków GieKSy promujące kampanię „Stadion dla Katowic” nie zwalniają tempa.

Podczas ostatnich dwóch tygodni – bo tyle właśnie czasu upłynęło od pierwszej części naszego raportu – swojego poparcia w temacie budowy nowego obiektu udzieliło kilka znanych i ważnych dla miasta postaci. Najbardziej cieszy fakt, że sukcesywnie zwiększa się ilość radnych, którzy otwarcie popierają realizację tej inwestycji. Piątym z dwudziestu ośmiu radnych miasta Katowice, który z radością uniósł kciuk przy propagandowym plakacie został Andrzej Zydorowicz. Liczymy na to, że licznik odnotowujący poparcie radnych dopiero się rozkręci!

Równie istotny i warty odnotowania jest fakt przyłączenia się do akcji zarządu klubu. To pokazuje, że akcja „Stadion dla Katowic” to nie tylko profil na Facebooku to szereg działań i pragnień nie tylko kibiców, ale i ludzi biznesu, polityki i sportu.

A jeśli już przy sportowcach jesteśmy należy wspomnieć, że swojego poparcia udzielili również ludzie z niesamowicie twardymi charakterami, trójkolorowe walczaki – bokser Grzegorz Proksa oraz były kapitan jedenastki z Bukowej – Adrian Napierała!

Swoim poparciem zaskoczyła również bardzo pozytywnie baseballowa drużyna – Rawa Katowice. Świetne podkreślenie, że wszyscy czekamy na Stadion dla KATOWIC, a nie tylko dla GKS-u.

„To idzie młodość” – chciałoby się rzec widząc zdjęcia małej, dumnie pozującej ze stadionowym plakatem Sary, dla której ostatnio zbieraliśmy pieniądze oraz te ze Świątecznego spotkania opłatkowego zawodników, trenerów oraz rodziców wszystkich drużyn prowadzonych przez Akademię Piłkarską „Młoda GieKSa”. Tam również dzieciaki pozowały z naszymi plakatami, chyba podświadomie wiedząc, że ten stadion będzie stworzony głownie dla nich.

Warto przypomnieć na koniec, że na Facebooku pękło nam 15 000 polubień. Czekamy jednak na więcej!

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. SKalpel — 1 stycznia 2015 @ 01:21

    Już rzymianie wiedzieli że ludowi potrzebna jest piękna arena i najlepsi gladiatorzy .
    W dzisiejszych czasach , aby zadowolić publikę , potrzeba nowoczesnego i bezpiecznego stadionu oraz dobrych „gladiatorów” … o publiczność wtedy bym się nie martwił !

  2. KOSZUTKA.EU — 30 grudnia 2014 @ 18:36

    Szkoda tylko, że z tych 15000 polubień tylko 2000 chodzi na mecze.

 

Dodaj komentarz

*