[STATYSTYKI] Która obrona szczelniejsza?

Dodano przez GoT | 31 marca 2017 14:48
Licznik odwiedzin: 716

Spotkanie derbowe w cyferkach zapowiada się dosyć ciekawie, mimo już sporej różnicy punktowej. Sprawdźmy co nam mówią liczby.

styty podb

Podbeskidzie na wyjazdach spisuje się o wiele lepiej niż na własnym boisku, to na terenie rywala nasz przeciwnik zdobył większość (63%) punktów.  GieKSa na swoim terenie uzbierała zaledwie 3 punkty więcej niż TSP na wyjazdach. Mamy za to lepszą ofensywę, co się często nie zdarza. GieKSa strzeliła do tej pory 27 bramek, w tym 13 u siebie a nasz rywal 25 z czego 11 na terenie przeciwnika.  Podbeskidzie bardzo mało bramek traci na wyjazdach z 26 puszczonych goli, tylko 6 padło na obcym terenie. Zawodnicy Podbeskidzie grają dość bezpiecznie, mało faulują. Do tej pory TSP było ukarane tylko 48 żółtymi kartkami.

Passa

passa podb

GieKSa musi się w końcu obudzić i przerwać passę spotkań bez zwycięstwa. Podbeskidzie w tym sezonie punktuje regularnie.

Strzelcy

GKS Katowice: 6 – Tomasz Foszmańczyk, 5 – Grzegorz Goncerz, 2 – Dawid Abramowicz, Paweł Mandrysz, Łukasz Zejdler, 1 – Damian Garbacik, Kamil Jóźwiak, Mikołaj Lebedyński, Oliver Práznovský, Andreja Prokić, Eryk Sobków, Paweł Szołtys

Podbeskidzie Bielsko-Biała: 6 – Tomasz Podgórski, 5 – Szymon Lewicki, 4 – Róbert Demjan, 3 – Damian Chmiel, 2 – Nermin Haskić, Paweł Tarnowski, 1 – Daniel Feruga, Paweł Moskwik, Łukasz Sierpina

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. KruchA GruchA — 31 marca 2017 @ 17:19

    3pkt. musza zostac na B1

 

Dodaj komentarz

*