[TRANSFER] Tymoteusz Puchacz w GieKSie

Dodano przez Błażej | 31 sierpnia 2018 20:46
Licznik odwiedzin: 866

Ostatnie godziny okienka przyniosły nam wzmocnienie składu. Klub poinformował w oficjalnym komunikacie, iż nowym zawodnikiem został Tymoteusz Puchacz. Zawodnik został wypożyczony z Lecha Poznań do końca sezonu 18/19. Tymoteusz jest lewym obrońcą i posiada status młodzieżowca. 

Puchacz to również młodzieżowy reprezentant Polski, który ma na koncie 12 meczów w kadrze do lat 19 i otrzymał powołanie na wrześniowe zgrupowanie reprezentacji U20. 

Zawodnikowi życzymy powodzenia w nowym klubie. 

9 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. Mecza — 1 września 2018 @ 11:53

  @Firek, chyba się wczoraj zagalopowałem. O jedno piwo za dużo. Po prostu denerwuje mnie taki chaos a później dziwić się, że tak samo jest na boisku. Co do Puchacza, czytając wyrywkowe wpisy kibiców z Sosnowca uważali oni, że jest on najsłabszy na boisku ale gra wszystko bo taka była umowa z Lechem, gdyby nie grał była jakaś kara finansowa. To jest destrukcyjne dla drużyny a może jest podobna umowa między GKS a Lechem.

 2. Arek,P — 1 września 2018 @ 11:22

  Wiezcie mi gdyby on byl by dobrym graczem to Lech by go nie puścił bo sami mają problem w obronie kolejna sciema ac do bartnika to jeszcze nie dawno mówił że nie chcemy graczy wypożyczać od innych klubów żeby promować ich i oddawać to lepiej inwestować w własnych wychowanków

 3. maxiu — 1 września 2018 @ 11:20

  Ja nie rozumiem tych ruchów transferowych mamy vacat na lewa strone sprowadzamy doswiadczonego Wawrzyniaka i jednym transferem i wystawianiem go na środku kasujemy praktycznie dwóch zawodników w miare dobrych 7(Remisz ławka,Midzierski out) mamy mlodego zdolnego swojego obronce (Wnuk Patryk 187 cm ) wypozyczamy go do Radzionkowa wypozyczamy z sosnowca wielka niewiadoma (Puchacz Tymoteusz 180cm) i po tych roszadach lewa strona obrony to dalej nic pewnego kto tam wystapi a chetnych jest
  Kupec,Mączyński(dalej w składzie),Puchacz,Wawrzyniak,Słomka!!!I bądz tu człowieku madry,ale trener bedzie miał mozliwosci mieszac w skladzie co mecz do konca sezonu!!!

 4. Irishman — 1 września 2018 @ 10:14

  Bardzo dobre posunięcie! Lewa strona obrony wymagała wzmocnienia i to się stało, tylko szkoda, że tak późno… za późno, bo parę punktów uciekło. A teraz trzeba to będzie jeszcze zgrać.

 5. Firek — 1 września 2018 @ 08:28

  @Mecza: o jakiej ustawce myślisz?
  Mi się coś wydaje, że planują zrobić z Wawrzyniaka stopera. Ponoć grywał już na tej pozycji (z jakim skutkiem nie wiem, bo sam kojarzę go jedynie z lewej obrony). Może nie być to głupie, bo jednak wieku nie oszuka i na pewno nie ma już takiej szybkości i wydolności jak kiedyś, a gieksie przydałby się stoper, który potrafi wyprowadzić piłkę zamiast wybijać zawsze byle dalej. Oczywiście nie wykluczam, że będzie grał też na lewej jeśli Kamiński i Remisz będą mogli grać, a na lewej nikt się nie sprawdzi. Zobaczymy co z tego wyjdzie…

 6. Mir — 1 września 2018 @ 07:01

  To wszystko po to żeby nam wmawiać przez cały sezon że muszą się zgrać

 7. PanGoroli — 31 sierpnia 2018 @ 22:18

  Bardzo dobry ruch. Czasem trzeba się trochę cofnąć, by potem nabrać rozpędu.

 8. Mecza — 31 sierpnia 2018 @ 21:22

  Ten Pan po lewej z każdym transferem wydaje się co raz smutniejszy. @Arek,P w innym miejscu napisałem, że to mi ustawkę menadżerską przypomina przy udziale osób decyzyjnych, fiction ale kilka klocków ułożyło się w całość.

 9. Arek,P — 31 sierpnia 2018 @ 21:06

  Czy ktoś mi powie pić wtym wszystkim chodzi wywala się faceta z kontraktem który przepracował okres przygotowawczy A nie że się mlokosa co nie złapał się w swoim klubie i to na wypożyczenie teraz będzie się zgrywal przez parę tygodni i będzie musiał wrzucić do klubu

 

Dodaj komentarz

*