Ważny dzień dla Górnika

Dodano przez GoT | 29 kwietnia 2015 19:53
Licznik odwiedzin: 1072

Ostatnia porażka Górnika z Pogonią spowodowała, że sytuacja zabrzan w tabeli już nie jest taka dobra. Dzisiejsze spotkanie z Zawiszą będzie decydowało o dalszych ich losach.

Relacja z meczu z Pogonią

Górnik po bardzo słabej grze przegrał w Szczecinie 3:1. Na gole Frączczaka i Zwolińskiego odpowiedział uderzeniem z rzutu wolnego Magiera. Później jednak czerwoną kartkę zobaczył bardzo słabo grający tego dnia Augustyn, a trzy punkty dla ekipy ze Szczecina przypieczętował Rogalski.

http://roosevelta81.pl/pogon-gornik-31-fatalny-wystep-i-mozemy-byc-poza-osemka/

Wywiady

Nie mogę skakać z rękami przy ciele, tylko muszę walczyć o pozycję. To nie jest sport dla kobiet. Jesteśmy mężczyznami, więc trzeba walczyć w taki sposób. To, że Marcin się nadział na łokieć, to nie jest mój problem. Sędzia całą sytuację widział inaczej. Przykro mi, że tak się stało – powiedział po spotkaniu z Pogonią Szczecin Błażej Augustyn, obrońca Górnika.

http://roosevelta81.pl/blazej-augustyn-to-nie-jest-sport-dla-kobiet/

Noty i cenzutki

Sadzwicki: 3 – Wskoczył do pierwszego składu za Gergela i nie sprostał zadaniu. Bardzo źle w obronie, bezbarwnie i chaotycznie w ataku. Został zmieniony i o kolejnym występie może chyba zapomnieć.

http://roosevelta81.pl/noty-i-cenzurki-za-mecz-w-szczecinie-sami-sobie-zgotowalismy-ten-los/

 

 

Rewolucja w Górniku?

Wszystko wskazuje na to, że latem może w Górniku dojść do niemałej rewolucji. Wraz z końcem obecnego sezonu, aż siedmiu piłkarzom kończą się kontrakty i jak na razie próżno szukać informacji o negocjacjach w sprawie ich przedłużeń. Pytanie, ile w tym celowej polityki klubu? Trzeba wierzyć, że nie skończy się jak w przypadku Pawła Olkowskiego i Prejuce’a Nakolumy, kiedy “kasa” przeszła obok nosa.

http://roosevelta81.pl/w-gorniku-moze-dojsc-do-rewolucji-z-kim-klub-powinien-przedluzyc-umowe-a-komu-podziekowac/

 

Dziś Zawisza

Mecz sezonu w Zabrzu, bowiem inaczej nie można zatytułować spotkania z Zawiszą Bydgoszcz. Górnik do pewnego miejsca w grupie mistrzowskiej potrzebuje zwycięstwa z ostatnią w tabeli drużyną i piłkarze naszej drużyny z takim nastawieniem powinni wyjść na murawę.

http://roosevelta81.pl/gornik-zawisza-mecz-sezonu-bowiem-trzeba-patrzec-tylko-na-siebie/

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*