[WEEKENDOWY ROZKŁAD] GieKSiarska sobota

Dodano przez GoT | 27 października 2017 14:00
Licznik odwiedzin: 847

Weekendowy rozkład jazdy zaczynamy od hokeja. Dziś tj. 27.10.17  Tauron KS GKS Katowice w Spodku zmierzy się z KS Unią Oświęcim. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30.

W sobotę dzień możemy zacząć od zobaczenia spotkania naszych piłkarek, które zmierzą się na stadionie Kolejarza z Resovią Rzeszów, pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 11.00. Następnie o godzinie 17.00 śledzić możemy losy spotkania naszych siatkarzy, którzy w hali w Szopienicach zagrają z Dafi Społem Kielce. Niestety jedynie w telewizorze możemy zobaczyć spotkanie piłkarzy. Mecz GKS Tychy – GKS Katowice rozpocznie się o godzinie 17.45 i transmitowany będzie przez Polsat Sport. Na zakończenie dnia możemy śledzić losy meczu naszych przyjaciół z Zabrze. Spotkanie Sandecja Nowy Sącz – Górnik Zabrze zacznie się o godzinie 20.30.

Na niedziele zostaje nam jeden jedyny mecz. Banik Ostrawa zmierzy się w Pradze z tamtejszą Spartą. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19.00

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*