Weekendowy rozkład jazdy

Dodano przez GoT | 6 stycznia 2017 11:38
Licznik odwiedzin: 590

Sprawdziliśmy dla was co ciekawego wydarzy się w tym tygodniu w sekcjach GKS-u Katowice czyli drużynie siatkówki oraz hokejowej.  Na piłkarskie emocje musimy poczekać aż do marca, więc pozostaje nam ekscytowanie się rozgrywkami siatkarskimi oraz hokejowymi i wspieranie ich w osiąganiu jak najlepszych wyników.

 

GKS KATOWICE – SIATKÓWKA

Siatkarze po poprzedniej wygranej na wyjeździe 3:2 z Bydgoszczą, tym razem zagrają u siebie z AZS Olsztyn. Goście poprzednie spotkanie wygrali z Jastrzębskim 3:1.  Gracze z Olsztyna  po 16 kolejkach mają 32 punkty i zajmują piątą pozycję. Katowiczanie natomiast mają do tej pory 21 punktów i są na dziewiątej pozycji.

Mecz GKS KATOWICE – AZS OLSZTYN w niedzielę o godzinie 14:45.

 

GKS KATOWICE – HOKEJ

Nasi hokeiści w poprzedniej kolejce przegrali u siebie  1:2 z Unią Oświęcim. Katowiczanie teraz będą mierzyć się na wyjeździe z Nestą Toruń. GieKSa jest aktualnie na drugim miejscu z 38 punktami natomiast gospodarze do tej pory uzbierali 24 punkty i są na  trzeciej pozycji w tzw. grupie przegranych.
Mecz NESTA TORUŃ – KH GKS KATOWICE  dziś o godzinie 17:00.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*