Weekendowy rozkład jazdy

Dodano przez GoT | 27 stycznia 2017 10:06
Licznik odwiedzin: 1502

Jak w każdy w Piątek tak i teraz zapraszamy was na szybkie obeznanie co ciekawego wydarzy się w tym tygodniu w sekcjach GieKSy. W swoich rozgrywkach ciągle walczą siatkarze oraz hokeiści, którzy ze zmiennym szczęściem prezentują GKS w swoich klasach rozgrywkowych.

GKS KATOWICE – SIATKÓWKA

Siatkarze po poprzedniej wygranej u siebie 3:0 z BBTS-em, tym razem zagrają na wyjeździe z AZS Częstochowa. Gospodarze w swoim ostatnim spotkaniu przegrali na wyjeździe  3:0 z Łuczniczanką Bydgoszcz. AZS aktualnie znajduję się na ostatniej pozycji i uzbierał do tej pory 9 punktów. Siatkarze AZS ostatnie spotkanie wygrali 5 listopada z BBTS-em we własnej hali 3:2  a od tego czasu mają serię 11 porażek. Katowiczanie natomiast są na dziewiątej pozycji i uzbierali jak na razie 26 punktów. Miejmy nadzieje, że siatkarze GieKSy przedłużą swoją serię wygranych o kolejne spotkanie.

 Mecz AZS CZĘSTOCHOWA – GKS KATOWICE jutro (28.01) o godzinie 17:00

GKS KATOWICE – HOKEJ

Nasi hokeiści w poprzedniej kolejce przegrali u siebie  3:4 po karnych z drużyną Nesty Toruń. Katowiczanie teraz będą mierzyć się na wyjeździe w Gdańsku z MH Automatyką, która w swoim ostatnim spotkaniu przegrała 3:2 z Unią w Oświęcimie. GieKSa jest aktualnie na drugim miejscu z 49 punktami na koncie natomiast gospodarze do tej pory uzbierali 27 punkty i są na czwartej pozycji w tzw. grupie przegranych.

 Mecz MH AUTOMATYKA – KH GKS KATOWICE dziś (27.01) o godzinie 18:30

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*