Weekendowy rozkład jazdy

Dodano przez GoT | 18 lutego 2017 11:56
Licznik odwiedzin: 665

W tym tygodniu nietypowo bo w sobotę zapraszamy was na zapoznanie się, co ciekawego wydarzy się w tym tygodniu w sekcjach GieKSy. W swoich rozgrywkach ciągle walczą siatkarze oraz hokeiści, którzy ze zmiennym szczęściem reprezentują GKS w swoich ligach. Natomiast za niedługo do boju powrócą piłkarze GieKSy oraz Banika i Górnika.

GKS KATOWICE – SIATKÓWKA

Siatkarze po poprzedniej przegranej u siebie 0:3 z MKS-em Będzin, tym razem zagrają na wyjeździe z Zaksą Kędzierzyn-Koźle. Gospodarze w swoim ostatnim spotkaniu wygrali na wyjeździe 3:2 z Jastrzębskim Węglem. Zaksa aktualnie znajduję się na pozycji lidera i uzbierała do tej pory 53 punkty. Katowiczanie natomiast są na 9 pozycji i uzbierali jak na razie 31 punktów.

Mecz  ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – GKS KATOWICE  dzisiaj o godzinie 17:00

GKS KATOWICE – HOKEJ

Nasi hokeiści swoje spotkanie rozegrali wczoraj w Satelicie z MH Automatyką. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem GieKSy 3:0. Katowiczanie już wcześniej byli pewni zajęcia drugiej pozycji w grupie tzw. przegranych co oznaczało, że sezon zasadniczy zakończą na ósmej pozycji. W fazie play-off GieKSa zmierzy się z liderem po fazie zasaadniczej czyli GKS-em Tychy. Pierwsze dwa spotkania rozegrane zostaną w Tychach.

Mecz GKS TYCHY – KH GKS KATOWICE we wtorek (21.02) o godzinie 18:30.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*