[WEEKENDOWY ROZKŁAD] Wielka zagadka

Dodano przez marcepan | 20 lipca 2018 16:00
Licznik odwiedzin: 562

Mundialowy kurz jeszcze nie opadł, a już czas wrócić na boiska ligowe.

W ten weekend rozgrywki zaczyna Ekstraklasa, Fortuna I liga oraz Fortuna: Liga (I liga czeska).

Czy inauguracja okaże się zwycięska?

Jako pierwsi w ten weekend na murawę wyjdą piłkarze GKS-u Katowice. Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godzinie 18:00 przy Bukowej 1. Po odejściu 15 zawodników, przed nową drużyną trenera Paszulewicza cel jest jeden — udanie wystartować w rozgrywkach.

Czy zabrzański sen będzie trwał?

Górnik Zabrze po fantastycznym sezonie zwieńczonym awansem do eliminacji Ligi Europy rozpoczyna sezon meczem z Koroną Kielce na własnym boisku. Po odejściach Wieteski, Kądziora i Kurzawy to będzie inna drużyna, ciekawe jak trener Brosz poradzi sobie z ustawieniem zespołu po tak znaczących zmianach w składzie. Mecz rozpocznie się w niedzielę o 15:30.

Jak poradzi sobie Banik?

Udana końcówka ostatniego sezonu pozwoliła Banikowi pozostać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Klub nie dokonał spektakularnych wzmocnień, ale kilkunastu zawodników wróciło z wypożyczeń. Banik pierwszy mecz rozegra u siebie, a jego przeciwnikiem będzie FK Jablonec. Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek o 18:00.

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*