Wszyscy do Strefy GieKSy! Nie tylko po bilety…

Dodano przez Karol | 31 marca 2016 15:10
Licznik odwiedzin: 2526

Trudno przewidzieć, jakim dokładnie zainteresowaniem będzie się cieszył najbliższy mecz katowickiej GieKSy, jednak z pewnością można się spodziewać, że spora część kibiców postanowi skorzystać z możliwości kupna biletu przed samym meczem w kasach. Nikt nie lubi stać w kolejce, dlatego wszystkich zachęcamy tradycyjnie do wykorzystywania innych opcji – na przykład kupna biletu w Strefie GieKSy. Jest to rozwiązanie o tyle korzystne, że przy okazji można zrobić zakupy!

W ostatnich dniach w ofercie Strefy pojawiło się kilka nowych produktów. Ci z kibiców, którym szczególnie spodobała się flaga „GieKSiarze Zawsze Wierni” mają szansę nabyć koszulki i bluzy z zaczerpniętym z niej motywem. Wśród nowych t-shirtów jest też czarny nawiązujący do kampanii promocyjnej przeprowadzonej przez klub pod hasłem „Najwierniejsi” oraz koszulka w kolorze grafitowym wydana z okazji 20-lecia zgody z Banikiem. Zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego przy Bukowej oraz na www.strefagieksy.pl

 bluza-meska-gieksiarzekoszulka-meska-gieksa-banik-20-lat-zgody

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*