Wygrana na zakończenie

Dodano przez koles1989 | 26 lutego 2014 18:21
Licznik odwiedzin: 856

W dzisiejszym spotkaniu GieKSa pokonała Skrę Częstochowa 3:1. Katowiczan na prowadzenie wyprowadził w 16. minucie Sławomir Duda, skutecznie egzekwując rzut karny. GieKSa długo nie utrzymała prowadzenia, już w 20.minucie gospodarze doprowadzili do wyrównania. W I połowie GieKSa za sprawą Grzegorza Goncerza ponownie zdołała zdobyć bramkę. W następnej części spotkania prowadzenie podwyższył Kamil Cholerzyński.

Skra Częstochowa 1-3 GKS Katowice
Marcin Chmiest 20 – Sławomir Duda 16 (k), Grzegorz Goncerz 31, Kamil Cholerzyński 70

GKS Katowice: Rafał Dobroliński (85 Bartosz Kucharski) – Alan Czerwiński, Mateusz Kamiński (32 Dominik Sadzawicki), Radosław Sylwestrzak, Bartłomiej Chwalibogowski – Tomasz Wróbel (62 Aleksander Januszkiewicz), Sławomir Duda, Rafał Figiel (62 Kamil Cholerzyński), Grzegorz Goncerz (62 Paweł Szołtys), Krzysztof Wołkowicz (62 Dominik Cieszyński) – Michał Zieliński.