Zabójcza końcówka Górnika

Dodano przez GoT | 25 lutego 2015 22:21
Licznik odwiedzin: 1195

Górnik Zabrze pokonał w meczu wyjazdowym Górnika Łęczna 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Kosznik. Twierdza w Łęcznej poległa pierwszy raz od 26 maja 2007r.

Relacja z meczu

W 77′ Górnicy znaleźli drogę do bramki gospodarzy. Trójkolorowi zabójczo wyprowadzili kontratak spod własnej bramki. Za krótkie dośrodkowanie jednego z zawodników Górnika Łęczna, Gergel wybija piłkę głową w stronę Grendela ten ładnie powalczył w powietrzu o piłkę, którą przejął Gergel, popatrzył i znakomicie z środkowej strefy boiska zagrał do Jeża, który wychodził na czystą pozycję, Słowacki pomocnik zobaczył jeszcze Kosznika, któremu wystarczyło umieścić piłkę w bramce.

http://roosevelta81.pl/gornik-leczna-gornik-zabrze-01-trojkolorowi-zdobyli-twierdze-w-lecznej/

Relacja kibicowska

Wyjazd do Łęcznej, niewielkiej miejscowości w okolicach Lublina, okazał się dla Torcidy podwójnie udany: po pierwsze, na trybunach byliśmy zdecydowanie lepiej słyszalni i dobrze się zaprezentowaliśmy. Po drugie, Torcida odniosła zwycięstwo jeszcze przed spotkaniem, ale o tym… poniżej w relacji.

http://roosevelta81.pl/wyjazd-do-lecznej-kibicowsko-dobra-liczba-w-sektorze-i-dublet-torcidy/

Warzycha o meczu

Zabrzanie odnieśli cenne zwycięstwo w Łęcznej, które sprawiło, że humory w ekipie Górnika dopisują. – Rzeczywiście, nastrój jest dobry. Ale przed nami mecz z zespołem Śląska, który w tym sezonie dobrze się prezentuje. Wyjazdowe zwycięstwo z Górnikiem Łęczna utwierdziło nas jednak w przekonaniu, że jesteśmy dobrym zespołem – uważa Robert Warzycha,

http://roosevelta81.pl/robert-warzycha-zwyciestwo-utwierdzilo-nas-ze-jestesmy-dobrym-zespolem/

Noty i cenzurki

Iwan: 6 – Podobnie jak w meczu z Koroną, Bartek próbował strzałów głową. W 27′ był bardzo bliski pokonania Prusaka, piłka minęła słupek o centymetry. Źle wszedł w drugą połowę meczu. W jednym ze starć z rywalem ucierpiał, a chwilę później opuścił boisko.

http://roosevelta81.pl/noty-i-cenzurki-za-mecz-z-leczna-zabrzanie-zlapali-oddech/

Plusy i minusy

–Kontratak. Akcja bramkowa była po prostu kapitalna. Zabrzanie czterema podaniami znaleźli się z własnego pola karnego, pod bramką gospodarzy. W tej akcji wszystko było idealne; świetne wypuszczenie Gergela, duża przytomność Roberta Jeża i podłączenie się do akcji Rafała Kosznika. Aż przypomniał się Real Madryt Jose Mourinho.

http://roosevelta81.pl/plusy-i-minusy-meczu-z-leczna-doskonaly-kontratak-daje-nam-komplet-punktow/

Wywiady

Rafał Kosznik (obrońca Górnika): – Przyjechaliśmy do Łęcznej z myślą o komplecie punktów. Cieszy to, że nam się udało. Stwarzaliśmy sobie dogodne sytuacje, ale nasza gra nie była poukładana. Nawierzchnia w Łęcznej nie była za ciekawa, ale obydwie drużynie miały ją taką samą. Łukasz Madej i Wojciech Łuczak mieli swoje sytuacje, dlatego zasłużenie wygraliśmy to spotkanie.

http://roosevelta81.pl/rafal-kosznik-zasluzenie-wygralismy-to-spotkanie/

 

Urodziny strony Roosvelta81.pl

Miło nam zakomunikować, że Redakcja Roosevelta81.pl obchodzi już swoje drugie urodziny. Przez okres dwóch lat udało się stworzyć portal kibicowski Górnika Zabrze z prawdziwego zdarzenia. Na tym portalu każdy sympatyk 14-krotnego mistrza Polski z pewnością znajdzie coś dla siebie.

http://roosevelta81.pl/roosevelta81-pl-jest-juz-z-wami-2-lata/

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*