Zapowiedź 33 kolejki

Dodano przez Błażej | 30 maja 2014 20:38
Licznik odwiedzin: 979

33 kolejka przed nami i wciąż kilka niewiadomych w sezonie 2013/2014

Dla nas najważniejszy mecz to pożegnanie GieKSy z B1 w tym sezonie. Zapowiada się bardzo ciekawy mecz z tyskim GKS, który poważnie jest zaangażowany w walkę o utrzymanie. Kibice GieKSy po przegranym sezonie mają tylko jedno życzenie na koniec: Wygrać z Tychami.

W walce o utrzymanie uczestniczy kilka drużyn. Najciekawiej bedzie w Rybniku.Sytuacja ROW jest ciężka, ale jeszcze można mieć nadzieje. ROW zagra z Chojniczanką, która również jest zagrożona spadkiem. Na wynik tych drużyn będą czekać kibice Stomilu, który gra wyjazdowy mecz z Miedzią.

Ciężkie zadanie czeka Puszczę, która rozegra wyjazdowy mecz z Dolcanem.O zwycięstwo będzie trudno a tylko 3 punkty przedlużą nadzieje.
Wciąż niepewny utrzymania Kolejarz Stróże spotka się z Bełchatowem i można oczekiwać,że w tym meczu poznamy kolejny zespół, który awansuje do ekstraklasy.Bełchatów dzieli niewiele by po roku na zapleczu wrócić do elity.

W meczach bez historii, które czekają nas w tej kolejce zmierzą się Okocimski z Płockiem, Sandecja z Flotą, Łęczna z Termaliką oraz Arka z Olimpią.

Wszystkich kibiców zapraszamy na trybuny!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*