Zbliżamy się do finału

Dodano przez GoT | 31 stycznia 2013 23:05
Licznik odwiedzin: 1346

Faza finałowa „tuż za rogiem”, przed nami ostatnie i najważniejsze chyba mecze sezonu. Piątkowy mecz z Unią będzie przedostatnim w sezonie zasadniczym. Smaczku dodaje fakt, że jest to drużyna z którą bezpośrednio rywalizujemy o lokatę w tabeli. Jeżeli GieKSa liczy na 4 pozycję, co daje atut własnego lodowiska w pierwszych dwóch meczach play-off to musi wygrać wszystkie pozostałe mecze, a wiemy jak radzimy sobie u siebie, a jak na wyjazdach. Gracze z Oświęcimia na pewno też na to liczą, mimo że mają 3 punkty straty do naszej drużyny, wciąż mają matematyczną szansę przegonić Cracovie, obie te drużyny mają przed sobą 3 mecze.

Tymczasem nastąpiły ostatnie ruchy w naszej kadrze. Drużynę opuścił Craig Cescon, który podpisał kontrakt ze szkocką drużyną Braehead Clan. Pożegnaliśmy także Jakuba Wieckiego który przenosi się do zespołu EC Kassel Huskies, występującego w trzeciej lidze niemieckiej.
DO GieKSy dołączył natomiast kanadyjski napastnik Samson Mahbod. Liczymy, że będzie on realnym wzmocnieniem przed nadchodzącym finałem rozgrywek.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*