Zejdler: To był dziwny mecz

Dodano przez Błażej | 17 września 2016 21:02
Licznik odwiedzin: 1664

Po meczu z Miedzią porozmawialiśmy z jednym z najlepszych zawodników w naszym zespole Łukaszem Zejdlerem. Poczytajcie co miał do powiedzenia nasz pomocnik.

GieKSa.pl: Łukasz tak na szybko po meczu zadowolony jesteś z tego 2:2 czy jednak z niedosytem traktujesz ten remis?

Zejdler: Ten mecz był trochę dziwny, przegrywaliśmy 2:0 bardzo szybko a potem szybko odrobiliśmy. Piłka meczowa była po naszej stronie. Mogliśmy wygrać to spotkanie a na nasze nieszczęście wywozimy tylko jeden punkt.

Ważne jest jednak to, że punktujecie a to może być kluczowe w tej lidze.

Miedź to dobra drużyna, wydaje mi się, że niejedna drużyna tutaj straci punkty. Mają wysokie aspiracje i chociaż przez to trzeba ten punkt szanować.

Remis na boisku, ale kolejny raz bardzo dobra gra z waszej strony, zwłaszcza przy grze piłką? To nie był remis wymęczony?

Ja się cieszę, że reagujemy na boisku szybko. Nie załamujemy się stratą gola tylko szybko dajemy piłkę na środek boiska i chcemy odrobić straty. Dziś jednak jest niedosyt, jeśli chodzi o wynik.

Dla Ciebie pauza czwarta żółta kartka

Jestem zły na siebie, nie będę mógł pomóc drużynie.

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. kibic bce — 17 września 2016 @ 21:24

    Lepszy Prokic niz Wolek.
    Pielorz sie poprawia.
    Lebek do karnych lub Abramowic a nawet Nowak.

  2. PaderewaTerrorizen — 17 września 2016 @ 21:09

    Nie było źle chłopcy wyciągneli remis co cieszy hm Gonzo z karnymi niech se dychnie jest drugi snajper co mnie przeraża hmm prokić zero formy hmm i wpuszczenie wołkowicza czysty kamikazze ;] Trener

 

Dodaj komentarz

*