Złote Buki 2017 – odddaj swój głos

Dodano przez Błażej | 30 listopada 2017 12:00
Licznik odwiedzin: 1087

W plebiscycie organizowanym przez naszą redakcję we współpracy z klubem kolejny raz kibice wybiorą najlepszych zawodników naszego klubu oraz najważniejsze wydarzenie ostatnich miesięcy. Warto podkreślić, że tegoroczna edycja „Złotych Buków” jest już dziesiątą w historii.

Wielosekcyjny GKS wciąż się rozwija, więc zmienia się także sam plebiscyt. W tym roku po raz pierwszy kibice będą mogli wybrać „hokeistę roku”. Pozostałe kategorie to „piłkarz roku”, „piłkarka roku”, „siatkarz roku”, „wielosekcyjne odkrycie roku” i „wydarzenie roku”.

Głosy w plebiscycie może oddawać na stronie TUTAJ

Głosowanie potrwa od 27 listopada do 5 grudnia. Laureatów poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 11 grudnia.

Lista komentarzy (1) »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. Mecza — 30 listopada 2017 @ 15:36

    Wg mnie nie powinno się na siłę robić nominacji bo to jest ujmujące dla klubu, wstyd. Nic nie mam do Błąda ale jak piłkarz będący 3 miesiące w klubie może zostać piłkarzem roku. Błąd pewnie sobie pomyślał debile i nędza a co gorsze może tak urosnąć tym wyróżnieniem że na wiosnę już będzie kaszana. Będą obiektywny trzeba było nominować Foszmańczyka który w tym roku strzelił 5 bramek i miał 5 asyst. Jak nie ma kogo wyróżnić to nie powinno się w danym roku odpuścić daną kategorię. To ma być wyróżnienie a nie na zasadzie zapchajdziury.

 

Dodaj komentarz

*