Znamy już terminarz rozgrywek hokejowej GieKSy

Dodano przez Gosia | 18 lipca 2018 10:48
Licznik odwiedzin: 822

Poznaliśmy terminy rozgrywania meczów naszej drużyny w sezonie 2018/19. Będzie to dla nas sezon bardzo wymagający, musimy potwierdzić swoją wartość, pokazać, że ubiegłoroczny srebrny medal nie był dziełem przypadku.

W nowym sezonie czeka nas wyjazd na Puchar Kontynentalny do Belfastu (15-17.11.2018) dlatego sezon rozpoczniemy w piątek 7 września meczem rozgrywanym awansem z Zagłębiem Sosnowiec na Stadionie Zimowym, następnym przeciwnikiem naszej GieKSy będzie we wtorek 11 września drużyna SMSu. Oficjalne rozpoczęcie sezonu nastąpi w piątek 14 września, wtedy w roli gospodarza podejmiemy naszego pierwszego przeciwnika – Zagłębie S.A. Sosnowiec.

Sezon 2018/19 będzie dla nas trudny również z powodu organizowania przez miasto Katowice Szczytu Klimatycznego ONZ – COP24. W dniach od 3.12.2018 do 14.12.2018 na Katowice będą zwrócone oczy całego świata, niestety nie z powodu naszych hokeistów… Organizacja tak wielkiego wydarzenia wymusiła czasową wyprowadzkę Hokejowej GieKSy z Małej Hali przy Spodku i konieczność rozgrywania meczów na wyjeździe. Niezwykle długą serię wyjazdową rozpoczniemy 12 października, do Katowic wrócimy dopiero 22 grudnia na mecz z Nestą Toruń –  miejmy nadzieję, że termin powrotu „do domu” będzie utrzymany…

Sezon zasadniczy zakończymy w niedzielę 27.01.2019 meczem z… Zagłębiem w Sosnowcu. Walka o medale rozpocznie się 31.01.2019 rundą wstępną Play-Off z udziałem drużyn z miejsc 7-10, a ostatni termin meczu finałowego o tytuł Mistrza Polski zaplanowano na niedzielę 14.04.2019.

Biorąc pod uwagę niezwykłą stabilność polskiego hokeja niestety nie można traktować tego terminarza jak kamiennych tablic podarowanych Mojżeszowi, a jedynie jako drogowskaz w planowaniu uroczystości rodzinnych… 😉

„…teraz pora na…”

Baudolino

 

7.09.2018 piątek, 22. kolejka
128.* ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec TAURON KH GKS Katowice
*Mecz awansem z dnia 20.11.2018 – udział Tauron KH GKS Katowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego
11.09.2018 wtorek, termin PZHL 4
TAURON KH GKS Katowice Kadra PZHL
14.09.2018 piątek, 1. kolejka
2. TAURON KH GKS Katowice ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec
16.09.2018 niedziela, 2. kolejka
12. GKS Tychy TAURON KH GKS Katowice
18.09.2018 wtorek, 21. kolejka
*125. TAURON KH GKS Katowice GKS Tychy
*Mecz awansem z dnia 18.11.2018 – udział Tauron KH GKS Katowice w III rundzie Pucharu Kontynentalnego
21.09.2018 piątek, 3. kolejka
13. TAURON KH GKS Katowice pauza
23.09.2018 niedziela, 4. kolejka
24. TAURON KH GKS Katowice TATRYSKI Podhale Nowy Targ
25.09.2018 wtorek, 5. kolejka
26. TAURON KH GKS Katowice COMARCH Cracovia
28.09.2018 piątek, 6. kolejka
35. TAURON KH GKS Katowice JKH GKS Jastrzębie
30.09.2018 niedziela, 7. kolejka
39. TAURON KH GKS Katowice KS UNIA Oświęcim
2.10.2018 wtorek, 8. kolejka
46. TAURON KH GKS Katowice TMH POLONIA Bytom
5.10.2018 piątek, 9. kolejka
52. TAURON KH GKS Katowice PGE ORLIK Opole
7.10.2018 niedziela, 10. kolejka
57. TAURON KH GKS Katowice MH AUTOMATYKA Gdańsk
12.10.2018 piątek, 11. kolejka
65. NESTA Toruń TAURON KH GKS Katowice
13.10.2018 sobota, 12. kolejka
*71. NESTA Toruń TAURON KH GKS Katowice
*Mecz przełożony z dnia 14.10.2018
19.10.2018 piątek, 13. kolejka
75. MH AUTOMATYKA Gdańsk TAURON KH GKS Katowice
21.10.2018 niedziela, 14. kolejka
82. PGE ORLIK Opole TAURON KH GKS Katowice
26.10.2018 piątek, 15. kolejka
90. TMH POLONIA Bytom TAURON KH GKS Katowice
28.10.2018 niedziela, 16. kolejka
93. KS UNIA Oświęcim TAURON KH GKS Katowice
30.10.2018 wtorek, 17. kolejka
101. JKH GKS Jastrzębie TAURON KH GKS Katowice
2.11.2018 piątek, 18. kolejka
104. COMARCH Cracovia TAURON KH GKS Katowice
4.11.2018 niedziela, 19. kolejka
114. TATRYSKI Podhale Nowy Targ TAURON KH GKS Katowice
15.11.2018

16.11.2018

17.11.2018

Continental Cup

Runda 3.

Belfast

23.11.2018 piątek, 23. kolejka
134. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec TAURON KH GKS Katowice
25.11.2018 niedziela, 24. kolejka
144. GKS Tychy TAURON KH GKS Katowice
30.11.2018 piątek, 26. kolejka
156. TATRYSKI Podhale Nowy Targ TAURON KH GKS Katowice
2.12.2018 niedziela, 27. kolejka
158. COMARCH Cracovia TAURON KH GKS Katowice
4.12.2018 wtorek, 28. kolejka
167. JKH GKS Jastrzębie TAURON KH GKS Katowice
7.12.2018 piątek, 29. kolejka
171. KS UNIA Oświęcim TAURON KH GKS Katowice
10.12.2018 poniedziałek, 30. kolejka
178. TMH POLONIA Bytom TAURON KH GKS Katowice
18.12.2018 wtorek, 31. kolejka
184. PGE ORLIK Opole TAURON KH GKS Katowice
20.12.2018 czwartek, 32. kolejka
189. MH AUTOMATYKA Gdańsk TAURON KH GKS Katowice
22.12.2018 sobota, 33. kolejka
197. TAURON KH GKS Katowice NESTA Toruń
4.01.2019 piątek, 34. kolejka
203. TAURON KH GKS Katowice NESTA Toruń
5.01.2019 sobota, 35. kolejka
*207. TAURON KH GKS Katowice MH AUTOMATYKA Gdańsk
*Mecz przełożony z dnia 6.01.2019
8.01.2019 wtorek, 36. kolejka
214. TAURON KH GKS Katowice PGE ORLIK Opole
11.01.2019 piątek, 37. kolejka
222. TAURON KH GKS Katowice TMH POLONIA Bytom
13.01.2019 niedziela, 38. kolejka
225. TAURON KH GKS Katowice KS UNIA Oświęcim
15.01.2019 wtorek, 39. kolejka
233. TAURON KH GKS Katowice JKH GKS Jastrzębie
18.01.2019 piątek, 40. kolejka
236. TAURON KH GKS Katowice COMARCH Cracovia
20.01.2019 niedziela, 41. kolejka
246. TATRYSKI Podhale Nowy Targ TAURON KH GKS Katowice
25.01.2019 piątek, 43. kolejka
257. TAURON KH GKS Katowice GKS Tychy
27.01.2019 niedziela, 44. kolejka
260. ZAGŁĘBIE S.A. Sosnowiec TAURON KH GKS Katowice

 

 

 

Runda wstępna Pre Play – off
30.01.2019 środa 7-10, 8-9
1.02.2019 piątek 10-7, 9-8
3.02.2019 niedziela 7-10, 8-9

 

1. Runda 1/4 finału Baraże
15.02.2019 piątek 1-8, 4-5
16.02.2019 sobota 2-7, 3-6
17.02.2019 niedziela Baraż 1.kolejka
18.02.2019 poniedziałek 8-1, 5-4
19.02.2019 wtorek 7-2, 6-3
20.02.2019 środa Baraż 2.kolejka
21.02.2019 czwartek 1-8, 4-5
22.02.2019 piątek 2-7, 3-6
23.02.2019 sobota Baraż 3.kolejka
24.02.2019 niedziela 8-1, 5-4
25.02.2019 poniedziałek 7-2, 6-3
26.02.2019 wtorek Baraż 4.kolejka
27.02.2019 środa 1-8, 4-5
28.02.2019 czwartek 2-7, 3-6
1.03.2019 piątek Baraż 5.kolejka
2.03.2019 sobota 8-1, 5-4
3.03.2019 niedziela 7-2, 6-3
5.03.2019 wtorek 1-8, 4-5
6.03.2019 środa 2-7, 3-6
7.03.2019 czwartek Baraż 6.kolejka
10.03.2019 niedziela Baraż 7.kolejka

 

2. Runda 1/2 finału Baraże
11.03.2019 poniedziałek Półfinał nr 1
12.03.2019 wtorek Półfinał nr 2
13.03.2019 środa Baraż 8.kolejka
14.03.2019 czwartek Półfinał nr 1
15.03.2019 piątek Półfinał nr 2
16.03.2019 sobota Baraż 9.kolejka
17.03.2019 niedziela Półfinał nr 1
18.03.2019 poniedziałek Półfinał nr 2
19.03.2019 wtorek Baraż 10.kolejka
20.03.2019 środa Półfinał nr 1
21.03.2019 czwartek Półfinał nr 2
22.03.2019 piątek Baraż 11.kolejka
23.03.2019 sobota Półfinał nr 1
24.03.2019 niedziela Półfinał nr 2
26.03.2019 wtorek Półfinał nr 1
27.03.2019 środa Półfinał nr 2
28.03.2019 czwartek Baraż 12.kolejka
29.03.2019 piątek Półfinał nr 1
30.03.2019 sobota Półfinał nr 2

 

3. Runda
Finał
2.04.2019 wtorek
4.02.2019 czwartek
6.04.2019 sobota
8.04.2019 poniedziałek
10.04.2019 środa
12.04.2019 piątek
14.04.2019 niedziela
o III miejsce
2.04.2019 wtorek
4.02.2019 czwartek
6.04.2019 sobota

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*