Znamy sędziego sobotniego meczu

Dodano przez GoT | 16 marca 2012 16:09
Licznik odwiedzin: 2867

Sobotnie spotkanie, w którym naprzeciwko siebie staną zespoły Rafała Góraka (GKS Katowice) oraz Artura Skowronka (Ruch Radzionków), poprowadzi pochodzący z Lublina sędzia Erwin Paterek. Postanowiliśmy nieco przybliżyć Wam sylwetkę tejże osoby.

Ten 35 letni pracownik PZPN-u, w tym sezonie miał już okazję poznać klimat Bukowej, kiedy to sprawował pieczę nad meczem GieKSy z Arką Gdynia. Pojedynek zakończył się wynikiem 0:0, a do sędziowskiego notesu trafiło wówczas aż 6 nazwisk. W naszej drużynie został ukarany Daniel Feruga oraz Przemysław Pitry. Dnia 23 lipca 2011r. było mu również dane wybiec na płytę boiska wraz z graczami Ruchu Radzionków, kiedy to Cidry na boisku rywala walczyły o punkty z Dolcanem Ząbki. Gospodarze wygrali wówczas 2:0, a kartki – było ich cztery – powędrowały w stronę graczy z Ząbek.

Pan Paterek w całej swojej tegorocznej karierze podarował 28 żółtych kartoników (17 gospodarzom i 11 drużynom gości) co daje mu średnią równą 4.0 na mecz. Warty odnotowania jest również fakt, że nie wręczył żadnej kartki koloru czerwonego.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*