Noty i ocena gry zawodników w meczu z Dolcanem

Bucek-3- Bramkarz nie pomógł drużynie. Przy pierwszej bramce wybronił pierwszy strzał, przy dobitce bez szans. Przy drugiej chyba mógł się lepiej zachować. Poza bramkami miał dużo szczęścia ( poprzeczka). W innych akcjach nie miał okazji się wykazać

Czerwiński-3- Wszystkie bramki padły z jego strony boiska. Przy pierwszej spóźniony do krycia, przy drugiej również drobny błąd. Przy trzeciej to Alan krył w polu karnym Grzelaka a po pierwszym strzale zostawił go bez opieki. W ofensywie brak większej aktywności.

Kamiński-4,5- Przy pierwszej bramce asekurował Czerwińskiego, ale nie pomogło. Przy drugiej spóźniony do rywala. W dalszej części meczu grał poprawnie, bez większych błędów. Na mały plus aktywność przy pierwszej bramce Goncerza. Poszedł za akcją, którą rozpoczął i pomógł w zdobyciu bramki.

Pielorz-4- Przy pierwszych dwóch bramkach błędy popełniali inni. Przy 3 to Pielorz dał się zaskoczyć rywalowi, który zgrał piłkę głową. W dalszej części meczu bez większych błędów.

Pietrzak- 3,5- kompletnie zaspał z asekuracją przy pierwszym golu. W ofensywie bez większych plusów. Tradycyjnie bardzo słabe zagrożenie z wykonywanych przez niego stałych fragmentów gry.

Wołkowicz-4- Bezbarwny mecz pomocnika GieKSy, bardzo rzadko miał możliwość przeprowadzenia akcji skrzydłem. Podwajany przez rywali bardzo rzadko grał 1 na 1 czy też próbował dośrodkować.

Duda-4- Ciężko wymagać od defensywnego pomocnika, przy 0: 3, że to on poprowadzi grę. Starał się walczyć, odbierać piłki. Próbował strzelać z dystansu. Zostanie mu zaliczona asysta przy drugiej bramce Goncerza.

Cholerzyński-2- Bezbarwny mecz pomocnika. Przy 0:3 od zawodnika, który był kapitanem GieKSy w kilku meczach oczekujemy znacznie więcej, szczególnie, jeśli chodzi o pokazanie drużynie, że ten mecz się nie skończył i trzeba podjąć walkę. Do przerwy GieKSa nie podjęła walki i sam trener podsumował występ Kamil zmianą po 45 minutach.

Nawrot-4- Dobre dośrodkowanie z wolnego zamienione na 2 gola to chyba jedyna pozytywna aktywność Nawrota w tym meczu. Początkowo grał na skrzydle i nie był aktywny. Po wejściu Ceglarza przesunięty na środek pola, ale tam również nie pokazywał się często do gry.

Pitry-4- Przy zmasowanej obronie Dolcanu w systemie 5-3-2 to Pitry powinien próbować rozgrywać akcje. W pierwszej połowie wyglądało to bardzo słabo. W drugiej trochę lepiej szczególnie przy rozegraniu kontr. Zmieniony ze względu na kontuzję.

Goncerz -7- Goncerz w tym meczu zrobił po prostu swoje. Miał 3 kontakty z piłką w polu karnym w tym meczu i zdobył dwa gole. Przy licznej obronie gości brakowało mu wsparcia. Brawa za bramki, które pokazują, że piłka w polu karnym Grzegorza szuka.

Kujawa-4- Po wejściu na boisku akcje GieKSa nabrały trochę tempa. Kujawa był aktywny cofał się po piłkę, dobrze kolejny raz się zastawiał. Bardzo aktywny w bójce i kto wie, czy w ten sposób nie osłabił zespołu przed następnym meczem.

Ceglarz-2- Dawno nie widzieliśmy na Bukowej tak beznadziejnej zmiany jak wejście Ceglarza w drugiej połowie meczu. Nie wniósł absolutnie nic do zespołu. Bezbarwny w ataku, kompletnie zagubiony w pojedynkach 1 na 1. Jedna akcja w obronie na całe 45 minut to zdecydowanie za mało.

Zapotoczny-bez oceny- dostał swoją szansę w większym wymiarze czasu, ale nie miał zbyt wielu okazji do pokazania się.