Dołącz do nas

Kibice Piłka nożna Podcasty

[PODCAST] Ruszamy z podcastem „Trójkolorowa połowa”

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Od wielu lat nosiliśmy się z zamiarem uruchomienia podcastu o GieKSie. Kilka lat temu Shellu próbował ruszyć ten temat, ale było to powiązane bezpośrednio z naszym radiem. Dziś na rynku dostępnych jest dużo więcej narzędzi.

Podcast „Trójkolorowa połowa” z założenia ma się ukazywać regularnie i trwać 45 minut plus ewentualny czas doliczony 😉 W premierowym odcinku Błażej z kosą poruszają tematy związane z przerwą zimową. Zapraszamy do słuchania (plik w formacie mp3 można także pobrać na dysk klikając niżej) i subskrybowania na SoundCloud.

Portal GieKSa.pl tworzony jest od kibiców, dla kibiców, dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o wsparcie poprzez:

a/ przelew na konto bankowe:

SK 1964
87 1090 1186 0000 0001 2146 9533

b/ wpłatę na PayPal:

E-mail: stowarzyszenie@sk1964.pl

c/ rejestrację w Superbet z naszych banerów.

Dziękujemy!

11 komentarzy
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

11 komentarzy

 1. Avatar photo

  qqqq2

  2 marca 2018 at 20:05

  Czekamy na komentarz Irishmana, artykuł bez jego komentarza artykułem straconym.

 2. Avatar photo

  Piter

  3 marca 2018 at 06:19

  Super pomysł. Prosimy wrzucić na youtube i iTunes

 3. Avatar photo

  Mecza

  3 marca 2018 at 08:36

  @qqqq2 – po to jest forum aby wyrazić swoje zdanie, on ma coś przynajmniej do napisania. Ja np. lubię wymienić zdanie z innymi Gieksiarzami a niestety zimą jest posucha na forum. Twój wpis niczego nie wnosi.

 4. Avatar photo

  potf

  3 marca 2018 at 17:59

  Fajna inicjatywa, wytrwałości chłopaki!

 5. Avatar photo

  Irishman

  3 marca 2018 at 23:08

  Świetna sprawa Panowie!
  Niby o tym wszystkim o czym mówiliście pisaliście na forum, czy w felietonach, wszystko to przedyskutowaliśmy ale fajnie było to tak zabrać, podsumować tuż przed ligą.
  Chyba nie tylko ja z niecierpliwością czekam na kolejne odcinki!

 6. Avatar photo

  Baudolino

  4 marca 2018 at 10:37

  Dobra audycja. Technicznie może ciut lepszy mikrofon albo pomieszczenie bardziej wygłuszone aby wyeliminować pogłos. Za wspomnienie o hokeju i biletach na półfinał duży plus. Dzięki wielkie

 7. Avatar photo

  kejta

  5 marca 2018 at 01:21

  Dlaczego nie ma newsa o dwoch przegranych sparingach w dniu w ktorym powinnismy rozpoczac wiosne?

 8. Avatar photo

  Błażej

  5 marca 2018 at 08:41

  @kejta bo nie było komu napisać w weekend tego newsa.

 9. Avatar photo

  artur

  5 marca 2018 at 17:41

  Kejta, dlatego żeby nie psuć ludziom wybujałych nadziei. Raków będzie jak spotkanie z betonem.

 10. Avatar photo

  Mecza

  6 marca 2018 at 18:24

  Wysłuchałem, super sprawa. Dziękuję i życzę wytrwałości. Jeśli będzie brakować czasu nie rezygnujcie a np. ograniczcie czas do 30 minut. Na podcast to chyba optymalny czas trwania ale te 45 minut szybko mi minęło, aż przyjemnie się w korku stało.

 11. Avatar photo

  kosa

  6 marca 2018 at 19:28

  @Mecza

  Wydaje nam się, że jedynym problemem jest zmieścić się w 45 minut + doliczony czas, bo teraz nie poruszyliśmy 1/3 tematów, jakie sobie wypisaliśmy (ale nie były one ważne).

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Galeria SK 1964 Stadion

SK 1964 z wizytą na nowym stadionie

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

We wtorek 19 września przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964” wzięli udział w sesji Komisji Kultury, Promocji i Sportu Urzędu Miasta Katowice, która połączona była z wizytacją nowo budowanego kompleksu przy ulicy Upadowej.

21 sierpnia zakończono na hali sportowej główne roboty konstrukcyjne, związane zarówno z konstrukcją prefabrykowaną, jak i stalową konstrukcją dachu. Obecnie trwa wykonywanie ścian murowanych oraz warstw posadzek. Na hali prowadzone są prace związane z instalacjami wewnętrznymi, zakończono wykonywanie instalacji podposadzkowych, trwa montaż koryt kablowych, zawiesi pod instalacje i wykonywanie oświetlenia klatek schodowych.

Na stadionie stanęły już wszystkie cztery trybuny. Obecnie montowana jest konstrukcja stalowa dachu. W pomieszczeniach stadionu również rozpoczęto prace przygotowawcze do montażu instalacji. Na terenie wokół głównych budynków trwają prace związane z budynkami pomocniczymi (kasy, szatnie, pomieszczenia techniczne), przygotowywane są fundamenty pod ogrodzenie oraz wyrównywany jest teren pod wykonywanie nawierzchni. Mocno zaawansowane jest również wykonywanie głównego parkingu, na którym wykonano nawierzchnię dla miejsc postojowych, krawężniki i obrzeża oraz oświetlenie parkingu. W fazie końcowej jest wykonywanie na terenach zewnętrznych sieci sanitarnych oraz elektrycznych i telekomunikacyjnych.

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to 31 sierpnia 2024 roku.

Poniżej załączamy zdjęcia z wizytacji.

Kontynuuj czytanie

Piłka nożna

Lechia Gdańsk – GKS Katowice Relacja Live

Avatar photo

Opublikowany

dnia

Przez

  Kontynuuj czytanie

  Piłka nożna

  GKS Katowice – Górnik Zabrze Live

  Avatar photo

  Opublikowany

  dnia

  Przez

  You can't add multiple events in the same post, page or custom post type.

  Kontynuuj czytanie

  Zobacz również

  Portal "GieKSa.pl" jest niezależnym serwisem informacyjnym prowadzonym przez Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Serwis jak i autorzy nie są w jakikolwiek sposób powiązani z klubem piłkarskim GKS GieKSa Katowice S.A."GieKSa.pl" informuje, że komentarze i wypowiedzi kibiców, internautów, jak i felietonistów zamieszczone w portalu są wyrazem ich osobistych poglądów, spostrzeżeń lub przekonań i nie należy identyfikować ich z poglądami redakcji. Copyright © 2012.

  Wszelkie materiały (m.in. teksty, video, zdjęcia, grafika) zamieszczone na stronie są własnością Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964". Jakiekolwiek kopiowanie oraz reprodukowanie bez zgody Stowarzyszenia Kibiców GKS-u Katowice "SK 1964" jest surowo zabronione. Dopuszczalne jest cytowanie krótkich fragmentów tekstu, jednakże konieczne jest podanie źródła tekstu w postaci linku do oryginalnej wersji oraz do strony głównej serwisu.

  Made with by Cysiu & Stęga