15 kolejka: Debiut Skowronka, Nieciecza broni pozycji lidera

Dodano przez Błażej | 30 października 2014 22:36
Licznik odwiedzin: 1152

Najważniejszym wydarzeniem dla kibiców GieKSy będzie mecz w Nowym Sączu gdzie GieKSa zmierzy się z Sandecją. Będzie to debiut nowego szkoleniowca GieKSy. Spotkanie rozpocznie się o 18 i mamy nadzieję, że GieKSa tym meczem rozpocznie seryjnie zdobywanie punktów.

Z uwagi na święto 1 listopada kilka meczów zostanie rozegranych w piątek. O nietypowej porze 13: 45 spotkanie rozpocznie Flota z Wigrami. Flota będzie chciała potwierdzić dobrą dyspozycję z ostatnich meczów, Wigry natomiast jak na razie są w bezpiecznej środkowej strefie tabeli jednak porażka w tym meczu może skomplikować sytuację. O 17 zagra Miedź Legnica z Pogonią Siedlce. Miedź zanotowała kolejną porażkę w sezonie i sytuacja z każdym meczem robi się coraz bardziej poważniejsza dla tego zespołu. Pogoń również musi walczyć o punkty by nie znaleźć się w strefie spadkowej, więc zapowiada się ciekawy mecz. O 18:30 Arka podejmuje Chrobry. Arka na dnie ligowej tabeli i pilnie potrzebuje punktów by wyjść ze strefy spadkowej. Po ostatnim słabym meczu i porażce 0:4 z Zagłębiem Arka będzie szukać rehabilitacji. Chrobry w środku stawki będzie szukać punktów w Gdyni. O 19:45 mecz w Łodzi gdzie Widzew podejmuje Zagłębie. Sytuacja Widzewa robi się dramatyczna. Już 4 punkty straty do przed ostatniego zespołu. Zagłębie ostatnio na fali, więc powinno łatwo zdobyć 3 punkty.

Sobota to dzień przerwy a w niedzielę kolejka rozpocznie się w Ząbkach gdzie Dolcan po zwycięstwie 3:2 w Katowicach podejmuje Stomil. Drużyna z Olsztyna również ostatnio zagrała dobry mecz i pokonała Chojniczankę 3:0. Szykuje się ciekawy mecz. Początek o 12:15. O 12:30 Spotkanie Chojniczanki z Wisłą Płock, która w ostatnim czasie punktuje bardzo dobrze i jest w czołówce ligowej tabeli. W Jaworznie o 13 spotkanie GKS Tychy z Olimpią. Wciąż niewiadomo czy w tym meczu na ławce trenerskiej Tychów pojawi się nowy trener w zastępstwie za zwolnionego Cecherza. Olimpia wyraźnie na fali, będzie chciała zdobyć kolejne punkty. O 13:30 spotkanie w Niecieczy gdzie Termalika będzie bronić pozycji lidera. Ostatnie mecze sprawiły, że Zagłębie zrównało się punktami z liderem. Rywal z Bytowa opromieniony sukcesem z Miedzią nie będzie łatwym rywalem.

Wszystkich kibiców zapraszamy na stadiony!

 

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*