Female Elite’64 znów pomaga!

Dodano przez Marcin | 26 lutego 2016 11:11
Licznik odwiedzin: 1979

Kilka dni temu dziewczyny z grupy Female Elite’64 ogłosiły kolejną już zbiórkę darów i pieniędzy, mającą na celu wsparcie Świetlicy Św. Brata Alberta. W specjalnym temacie na forum kibiców GieKSy dziewczyny informują:

„Jest to jedno z nielicznych miejsc, gdzie kiedy staramy się pomóc, zawsze otrzymujemy wyraz wdzięczności. Nie mowa tu o laurkach, czy oficjalnych podziękowaniach, a o masie uśmiechu, łez wzruszenia i drobnych gestach. Uwielbiamy wychowawców, jeszcze bardziej dzieci. Dziś doszło do nas kilka smutnych wiadomości z placówki. Nie możemy ich zostawić w potrzebie, sumienie na to nie pozwala.

Potrzebna przede wszystkim duża kanapa – narożnik, na którym zmieści się duża ilość dzieciaków (obecny jest strasznie zniszczony) oraz magnetofon z otwarzaczem CD. Dodatkowo lista drobniejszych rzeczy, które są równie istotne w codziennym funkcjonowaniu Świetlicy :
– Płyty dvd z bajkami lub filmami edukacyjnymi
– Mazaki, kredki , markery do tablicy magnetycznej
– Ryzy papieru białego i kolorowego
– Bloki rysunkowe
– Segregatory
I reszta rzeczy takich biurowo szkolnych 🙂
Prosimy o przeniesienie darów na najbliższy mecz (w sobotę GieKSa rozegra o 13:00 sparing ze Stalą Mielec na głównej płycie stadionu przy Bukowej) i przekazanie dziewczynom z naszej grupy 🙂 Możecie również wesprzeć nas finansowo, a my zakupimy potrzebne rzeczy dla Świetlicy 🙂
KONTO:
60 1090 1186 0000 0001 2146 9534
BZ WBK
Dane: Stowarzyszenie Kibiców GKS-u Katowice „SK 1964″ ul. Sołtysia 89, 40-748 Katowice

DOPISEK: FE Świetlica”

Zachęcamy do wsparcia akcji!

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*