Głos kibiców po sobotnim meczu

Dodano przez GoT | 24 lutego 2013 21:42
Licznik odwiedzin: 1292

Zakończyła się rywalizacja hokeistów o wyższe miejsca w tabeli. Można teraz podsumować osiągnięcia hokejowej GieKSy zarówno w play-off jak i w sezonie zasadniczym. Przedstawiamy kilka podsumowujących opinii kibiców.

Markus
Slaby mecz w wykonaniu jednych i drugich, w sezonie zasadniczym były lepsze, może to kwestia zmęczenia (kto pogrywa w hokeja ten wie ile sił kosztuje gra)… Słabo zagrali nasi stranieri (Campbell, Mahbod, Chwedoruk zupełnie niewidoczny, kroi się transfer?) może z wyjątkiem Luke’a Popko.
Zenek bronił dobrze, lecz przy karnych był już na rybach…

BRANIK_GT
Smutno to fakt ale ja i tak dziękuje ze te wszystkie emocje zawodnikom za możliwość bycia między najlepszymi Kibicami w Kraju to tylko Duma i Zaszczyt więc teraz piła a w następnym sezonie Liga należy do Nas !

Hofi
Od początku sezonu mieliśmy problem z graniem PP, tylko za czasów Milama jakoś to wyglądało. Chwedoruk widać, że nie jest w rytmie meczowym. Pasy znalazły sposób na Zenka w karnych i z nami pojechali. W trzeciej tercji mieliśmy okazje, ale psuł je Cambell, Valcak itp.
Nasz zespół na pewno zostawił serce na lodzie, niestety trzeba jeszcze wykorzystywać okazje, które się stwarza. U nas to zawiodło. Wiązałem większe nadzieje z Mahbodem, który jeździ znakomicie na łyżwach i ma technikę, ale nie jest zgrany z zespołem.

Irishman
Bądźmy szczerzy – najlepsza drużyna miałaby problem, gdyby przed najważniejszymi meczami pozbyła się trzech podstawowych zawodników! Kluczowe było oczywiście odejście Milama, przez co runęła w gruzy taktyka rozgrywania zamków.
Pozostaje mieć nadzieję, że zdobędziemy choć te 5-te miejsce, że drużyna nie rozsypie się po sezonie, no i że PRZEDE WSZYSTKIM ZARZĄD NA PRZYSZŁOŚĆ WYCIĄGNIE WNIOSKI Z TEGO CO SIĘ STAŁO.

Krzycho62
Naszych zabiło ciśnienie tego meczu, a Craxa miała większy komfort psychiczny po dwóch wygranych no i oczywiście doświadczenie. W miarę jedzenia apetyt rośnie, ale nie ma się co czarować bo na majstra to drużyny jeszcze nie mamy i trzeba pamiętać o tym, że mamy prawie samych nowych zawodników a w dodatku w trakcie sezonu ciągle były jakieś przetasowania nie mówiąc już o tych co pitli przed samym PO, więc nie wymagajmy, żeby w niecały rok Płachta zbudował mistrzowską drużynę bo na to trzeba czasu. Brawa dla chłopców za ambicję!

microfon1984
Ja niestety nie mogłem być na meczu więc nie mi oceniać ten mecz.
Natomiast nie opuszczając prawie żadnego meczu w Satelicie na pewno trzeba podziękować za ten sezon.
Początek był dobry, potem przyszedł kryzys i znowu graliśmy dobrze.
Szkoda takich porażek z Sosnowcem czy Toruniem bo tam zgubiliśmy pkt.
Jak widać na przełomie całego sezonu nie byliśmy drużyną, dzięki której inni łatwo mogli się wzbogacić o te 3 pkt.
Wygraliśmy z każdą drużyną, pokazaliśmy, że mamy potencjał i trzeba tylko wierzyć, że ktoś mądrzejszy pokieruje zespołem (nie mam tu na myśli trenera Płachtę) i że sezon 2013/2014 będzie jeszcze lepszy bo cel na ten sezon to było utrzymanie.
Wiem, że apetyt rósł w miarę jedzenia – mi też, ale jestem zadowolony z efektu końcowego patrząc na lata poprzednie gdzie siedziałem i obserwowałem wygrane po 7-0, 13-0 ze słabymi team’ami co mnie średnio bawiło.

Brak komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.

Brak komentarzy.

 

Dodaj komentarz

*