Kafarski i Brzęczek o meczu

Dodano przez Shellu | 29 kwietnia 2016 22:39
Licznik odwiedzin: 2134

Zadowolony po meczu był trener Tomasz Kafarski, szczęśliwej miny natomiast nie miał Jerzy Brzęczek. To goście wygrali 2:0, a na pomeczowej konferencji prasowej wypowiedzieli się obaj szkoleniowcy.

Tomasz Kafarski (trener Bytovii Bytów):
Emocje we mnie są jeszcze badzo mocne. Bardzo zależało nam na dobrym występie, na agresywnej grze i walce o trzy punkty. Ciężko nam się zawsze grało w katowicach, a moje zespoły tu nie wygrywały. Tym bardziej to zwycięstwo, smakuje, ale także jego styl. Wielki szacunek dla moich chłopaków za zangażowanie, wolę walki, skuteczną grę i eliminację rzeczy, na które zwracaliśmy uwagę. Bardzo mocno się cieszę i na pewno będziemy w bardzo dobrych humorach wracać do domu.

Jerzy Brzęczek (trener GKS Katowice):
Przede wszystkim gratulacje dla trenera, było to zasłużone zwycięstwo gości. To było nasze najsłabsze spotkanie, przede wszystkim nie realizowaliśmy tego, co sobie założyliśmy, gra była zbyt wolna, zbyt często tę piłkę przesuwaliśmy do tyłu. Nasze akcje nie były płynne, ta pierwsza bramka w 44. minucie po naszym błędzie spowodowała, że w drugiej połowie również wielokrotnie taka nonszalancja i brak koncentracji powodowały, że sami napędzaliśmy przeciwnika. Na pewno było to bardzo słabe spotkanie z naszej strony, ale ta runda to też sprawdzenie tych, co są w tym klubie, ale też mają zostać na przyszły sezon. Niekórzy muszą sobie zdawać sprawę, ze oczekiwania będą i są wyższe. Pozostało jeszcze 6 spotkań i niektórzy zawodnicy muszą pokazać, czy zasługują na to, by grać i dają taką jakość, która pozwoli nam walczyć o czołowe lokaty w pierwszej lidze. Muszę podziękować kibicom, którzy pomimo słabego spotkania i wyniku cały czas dopingowali, starali się dać nadzieję tę drużynie. Akcje w ostatnich pięciu minutach to za mało, patrząc przez pryzmat całego spotkania.

Pytanie od redakcji GieKSa.pl
Czy zejście Sławomira Dudy było spowodowane kontuzją czy słabą grą?

Nie było spowodowane kontuzją.

11 komentarzy »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
 1. kibic — 2 maja 2016 @ 08:37

  Tren już chyba sam nie wie co mówi teraz ci grajki mają udowodnić czy nadają się do naszego klubu to przes cały sezon nie widzial jak byli słabi. Jedna trzecia podstawowej jedenastki do wyzucenia następni do rezerw na poprawienie formy tylko na kontraktach z 4 ligi a 2.3 co została musi się wziąść do roboty i budować nowy skład juz od teraz zaczynając ód 1 składu kończąc na rezerwach bo tam lepiej też nie jest

 2. pawelas197 — 30 kwietnia 2016 @ 13:33

  w klasie okręgowej mozna wiecej zobaczyc walki dobrych podan i nieustepliwosci na boisku oni poprostu sobie z nas kpine robia po co wy na to lazicie wogole szkoda nerwow

 3. Irishman — 30 kwietnia 2016 @ 11:49

  Scotishman to co napisałeś IDEALNIE wpisuje się w politykę działania Cygana i reszty. Tylko po co było to mydlenie oczu „awansem w dwa lata”???

  Taka polityka da taki efekt, że za chwilę na mecze będzie przychodzić po 500 osób. Ale przynajmniej nie trzeba będzie budować dla nich nowego stadionu! Oto chodzi, do tego to zmierza?!?!?!?!?!?!?!?!

 4. Boss — 30 kwietnia 2016 @ 10:20

  Oceny dla piłkarzy kuchta 5 – pare nie dokładnych podan, zahorski 2 – przynajmniej nic nie spierdoli, reszta 1 dramat, brak biegania, brak ambicji, tona niedokładności, brak podstawy piłkarskiej czyli przyjęcie +podanie i wyjście na pozycje . Aha i Goncerz 0. Chłop dno, najsłabszy, nie umie przyjąć prostej piłki, ani odegrać, schowany, truchta na alibi a od niego trzeba wymagać najwiecej!

 5. tyta — 30 kwietnia 2016 @ 08:12

  … płakać się chce – trener zauważa dopiero teraz to co było widać i oczym było mówione od kilku kolejek.Coś czuję że Moskal nie bez powodu był oststnio na B1

 6. banik12 — 30 kwietnia 2016 @ 07:01

  Brzęczek ty szmato zakłamana właśnie wszystko poszło po waszej myśli,jesteście bandą jebanych sprzedawczyków.Mam nadzieje że Rozwój się zostanie w 1 lidze a was wszystkich na taczkach wywieziemy z Kuchtą tym pajacem na czele

 7. gość — 29 kwietnia 2016 @ 23:39

  Brzęczek nie dziwie sie , że Cie wyjebali z Rakowa i z Lechii, bo wychodzi na to ,że Ty tylko potrafisz dobrze brzęczeć.

 8. Wlodek — 29 kwietnia 2016 @ 23:20

  Już wolę derby z radzionkowem niż takie gowno jak dziś zrobiły grajki

 9. Wlodek — 29 kwietnia 2016 @ 23:18

  Brzeczek miałeś odejść nie odszedles teraz wypierdalaj.
  Może ktoś zrobi porządek w szatni ale jak widać ty tego nie potrafisz .Pakuj się . Wypierdałac wszyscy.jeśli mamy cokolwiek osiągnąć żaden syf nie może zostać.
  Mieliśmy trenera Moskal i paru grajkow z którymi można było marzyć o walce o awans został 1 gonzo może z nowych franzak i praznowski reszta WON RAUS poprostu Wypierdałac. Wypierdałac. Wypierdałac.Wypierdałac. !!! CYGAN. ..CZEMU WYGRAŁEŚ Z ROZWOJEM… KASA Z MIASTA… WSTYD…TA DRUŻYNA OD DAWNA JEST BANDA NIEUDACZNIKOW TERAZ DOSZLO JESZCZE PARE ZŁOTÓWEK ZA EW II LIGĘ DLA ROZWOJU. KURWA NA GRĘ OD DAWNA NIE IDZIE PATRZEC ALE MIAŁEM NADZIEJĘ ŻE TERAZ WSZYSTKO ODBYWA SIĘ FAIR.JAK WIDAĆ NIE DO KOŃCA . WYPIERDAŁAJ WIEC ZE SWOIMI KLAMSTWAMI AWANS W 2 LATA. Kolejny rok spierdoliliscie.

 10. scotishman — 29 kwietnia 2016 @ 23:09

  Lepsza 1 liga niż brak licencji i derby z radzionkowem

 11. Irishman — 29 kwietnia 2016 @ 22:53

  O!!! NIEMOŻLIWE! Trener odkrył, że oni grają słabo!

  Na a zmiany, to chyba tylko mogę tłumaczyć tym, że trener chciał dać szansę pokazać się innym zawodnikom. Niestety pokazali, że są gorsi, niż ci, których zmienili.

 

Dodaj komentarz

*