Kuchta wypożyczony na rok

Dodano przez Błażej | 30 czerwca 2015 18:56
Licznik odwiedzin: 1353

W dniu dzisiejszym przedstawiciele klubów Górnika Zabrze oraz GKS Katowice doszli do porozumienia w sprawie transferu Mateusza Kuchty. Bramkarz ten został wypożyczony do GieKSy na sezon 2015/2016.

Mateusz jest wychowankiem Stadionu Śląskiego, urodzony w Katowicach bramkarz, jako junior bronił barw tego klubu. Następnie przeniósł się do Górnika gdzie po dwóch latach pobytu został wypożyczony do Okocimskiego Brzesko. W kolejnych sezonach powrócił do Zabrza a dziś podpisał kontrakt z naszym klubem.

Witamy w klubie i życzymy powodzenia utalentowanemu bramkarzowi!

2 komentarze »

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, jednakże zastrzega sobie prawo do ich cenzurowania lub usuwania.
  1. kibic — 1 lipca 2015 @ 17:12

    to juz po transfrach widac jak buduja druzyne,mamy 2 srednich bramkarzy ze nie powiem ze slabych jak na 1 lige tak zaczynaja budowac druzyne tragedia,kolejny rok w dupie na mecze po pierwszych 3,4 kolejkach bedzie znowu chodzic po 1000 ludzi tak Cyganowi i zarzadowi zalerzy na klubie,niech wreszcie podaja nazwisko kto proponuje im takie transfery,zeby mozna go bylo rozliczyc po 1 rondzie bo dalej nie widac tych mocnych transferow

  2. Michal — 30 czerwca 2015 @ 23:16

    Grzegorz bierz pilkarzy z widzewa od jutra do wziecia za darmo wszyscy brac Batrovica,mrozinskiego lisowskiego nishiego i strausa za free wszyscy wezna

 

Dodaj komentarz

*